Bugün kim ne giymiş? (9 Ocak 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

09 Ocak 2021, Cumartesi 09:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Cara Delevingne

Cara Delevingne

Bir de yazmazlar mı, 'Cara makyajsız yakalandı' diye... Cara'nın da çok umrundaydı. Sizce pijamayla çıkan birinin makyajsız görütülenmek umrunda olur mu? Zaten dünyanın en güzel kadınlarından biri. Angry Birds kaşları yeter.

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Emily, eşi ve köpüşleri, karnında da bebişleri. Tam bir aile tablosu. Normalde hamilelik dinlemeden dünyanın en şık hamilesi olma yolunda ilerleyen Emily'de son haftalarda bir umursamazlık var. Ama şu haliyle bile kendine baktırıyor.

Emily aynı gün içinde iki kez görüntülenmiş. Bir gün içindeki iki kombininde de eşofman var. Demek k göbüş büyüdükçe eşofmanlar değerleniyor.

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie'yi bu sıalar bir kez bile şık görmedik. O konuda ümidimizi kestik zaten de, hiç değilse bir pantolonunu ütülese gam yemeyeceğiz. Ütülemesine de gerek yok kıyafetlerini asarak muhafaza etse zaten kırışmayacaklar.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Alessandra kendi bikini markası GAL Floripa'nın çekimlerinde görüntülenmiş. Evet, muhtemelen takıları, pareosu ve bikinisiyle kendi seçimlerini yapmadı ama şu güzelliğe bakın.

Bu da çekimlerde olmayan, poz vermeyen hali. Fark var mı? Sanmıyoruz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (8 Ocak 2021)