Bugün Sezen Aksu'nun doğum günü

Sezen Aksu bugün 64'üncü yaşına bastı. Sanat dünyasının ünlü isimleri de sosyal medya hesaplarında Sezen Aksu'nun doğum gününe özel mesajlar paylaştı

13 Temmuz 2018, Cuma 16:06 Son Güncelleme: 13 Temmuz 2018, Cuma 16:32
A A

İşte Sezen Aksu için ünlülerin yayınladığı doğum günü mesajları;

Yonca Evcimik: İyi ki doğdun Sezen Aksu.

Şükran Ovalı: İyi ki doğdun iyi ki bizim Sezen'imiz oldun. Vicdanın, bedeninden taşan merhametin, umut oldu bize. Her sözün ezber bozdu, ışık oldu. Her şarkın dokundu hayatlarımıza. Ne desem az, ne desem yetmez. İyi ki doğdun 'sezen' insan.

Gülben Ergen: Ne gemiler yaktım. O kadar yandı ki canım karşıdan baktım. Ne göreyim kendime yıldızlardan daha uzaktım. Bu kızı yeniden büyütmeliyim. Kor ateşlerde yürütmeliyim. Değirmenlerde öğütmeliyim. Kazanmalı, kaybetmeliyim. Aşk uğruna harbetmeliyim... Canım Sezen Aksu binlerce, milyonlarca kez iyi ki bizim ülkemizin sanatçısı iyi ki bizim ozanımız ve iyi ki benim çok ama çok değerli büyüğüm ve dostum.

Deniz Seki, Bodrum'da sahne aldığı mekanda Sezen Aksu'nun 64. yaş gününü "Hani deselerdi ki 'ömründen bir saat, bir gün, üç gün her neyse verir misin? Sezen Aksu'nun ömrü uzasın diye' bir şey deseler ben gerçekten ömrümden feda edip onun ömrü uzasın diye kendi ömrümden ona ömür vermek isterim. O kadar kıymetli bir ozan, o kadar kıymetli şair, şarkıcı, yorumcu, besteci. Seni çok seviyorum Sezen Aksu… İyi ki doğdun…" sözleriyle kutladı.

Demet Akalın: Yaşayan efsanemiz iyi ki doğdun.

Armağan Çağlayan: Mutlu yıllar Sezen... İyi ki senin şarkıların ile aşık olup, sarhoş olduk.

Betül Demir: Sesiyle sözüyle yüreğimizin ellerinden tutan efsanemiz, iyi ki doğdun Sezen'imiz... Ömrüne ilhamına bin bereket,güzellik,sağlık ve mutluluk diliyorum tüm kalbimle.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.