Bülent Çavuşoğlu Ajda Pekkan'ı terk etti

Bülent Çavuşoğlu (50), kendisinden 22 yaş büyük sevgilisi Ajda Pekkan (72) ile gizli saklı buluşmaktan çok sıkıldığı için ilişkiyi bitirdi

11 Mart 2018, Pazar 09:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
PAZAR POSTASI

PAZAR POSTASI

Tuğçe Eyilik, eşi Bülent Çavuşoğlu’nun Ajda Pekkan ile aşk yaşadığını öğrenince, 2013’te boşanmıştı. Bu ilişki o tarihten bu yana devam ediyordu.

Bülent Çavuşoğlu (50), kendisinden 22 yaş büyük sevgilisi Ajda Pekkan (72) ile gizli saklı buluşmaktan çok sıkılmış. Arkadaş çevresiyle görüşemez olmuş.

Bülent Çavuşoğlu iki hafta önce, “Bu iş böyle gitmez. Hayat devam ediyor” deyip, Ajda Pekkan’ı terk etmiş. Bir daha dönmeyi de düşünmüyormuş.

Ajda Pekkan’ın kardeşi Semiramis Pekkan (68) bu ilişkiye karşı çıkmış, “Aranızda çok yaş farkı var. Hayat tarzlarınız uygun değil. Bu aşk seni aşağı çeker, ayrılsan iyi olur” diye uyarmıştı.

''BELKİ BEN TACİZ ETMİŞİMDİR''

''BELKİ BEN TACİZ ETMİŞİMDİR''

Lifetime TV Türkiye Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya kadınlara ilham olmak için kanalında ‘seninmucizen’ adlı bir kampanya başlattı. Zirvedeki kadınların hayat mücadelesinin anlatıldığı, 18 Mart’ta yayınlanacak programın ilk konuğu Ajda Pekkan’dı. İşte Süperstar’dan itiraflar.

* “Küçükken baba travması yaşadım. Babam, anneme şiddet uyguluyordu. Biz küçükken ayrıldılar. Annem zayıf, edilgen ve aciz olduğu için onun tarafını tuttuk. Babamı suçladık. Ama ileri yaşlarda erkeklerin daha naif olduğunu öğrendim. Bu durum beni çok etkiledi. Erkeklere güvenim kalmadı. Anneme baktıkça gördük ki, kadın tek başına mücadele etmeli.”

* “Sektörün içinde tacize uğramadım, belki ben taciz etmişimdir. Her zaman başına buyruk biri oldum. Belki de biraz eli maşalıyım. Dünyaca ünlü isimler tacize uğradıklarını yeni açıklıyor. Neden bu kadınların şimdi akıllarına geldi?”

* “Seçme şansım olsaydı, süperstar yerine aşık bir kadın olmak isterdim. Aşk kadar güzel bir şey var mı? Bugün karşıma değerimi anlayacak biri çıksa her şeyi bırakırım. Tek önemli şey karşımdakine inanmak.”

* “En popüler dönemlerimde hayatımı zorlaştıran kişiler oldu. Bunlar insanı savaşçı haline getiriyor. Sürekli uğraşmak insanı yoruyor, yaratıcılığını öldürüyor.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı'dan duygusal paylaşım