Bülent Ersoy'a kötü haber

Bülent Ersoy, erkeklik dönemine ait fotoğrafları Facebook adresinden paylaştığı için Onur Akay'dan 50 bin TL tazminat istemiyle dava açmıştı. 22. Asliye Ceza Mahkemesi, ilk duruşmada dosya içeriğine girmeden görevsizlik kararı verdi

 

04 Temmuz 2017, Salı 18:50
A A
Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’a 50 bin TL'lik tazminat davası açan Diva Bülent Ersoy’a, ilk duruşmada kötü haber geldi.

FACEBOOK'TA FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI 


Geçen sene Ersoy'un erkeklik dönemine ait fotoğraflarını Facebook adresinden paylaşan Akay’a, 50 bin TL'lik tazminat davası açan Bülent Ersoy’un ilk duruşması, İstanbul 22. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

Ersoy ve Akay’ın gelmediği duruşmaya, davacı Bülent Ersoy’un vekili Avukat Ahu Ülgen ve davalı Onur Akay’ın vekili Avukat Sibel Sevinç Deveci katıldı.

MAHKEME YENİDEN GÖRÜLECEK


Hakim, görevli mahkemenin Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi olduğuna hükmetti ve dosya içeriğine girmedi. Gerekçeli karar yazıldıktan sonra dosya Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ne sevk edilerek, orada yeniden görülmeye başlanacak.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMIŞTI

Onur Akay, Bülent Ersoy'a doğum gününde şarkı hediye etti.

Bülent Ersoy klasiklerinden olan "Doğum Günü" isimli şarkının nakarat bölümünü seslendirerek, videoyu Instagram adresinden paylaşan Akay, "Bülent Ersoy bugün 65 yaşına bastı. Bana 50 bin TL'lik manevi tazminat davası açsa da, ben onu seviyorum ve yeni yaşını kutluyor, ömür boyu mutlu olmasını diliyorum." notunu düşerek Ersoy'un doğum gününü kutladı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.