Bülent Ersoy, kesenin ağzını açtı

Kürk sevdası ve lüks harcamalarıyla sık sık gündem olan Bülent Ersoy, yaz öncesi gardrobunu binlerce liraya yeniledi. Diva, Türkiye'de olmayan iki çanta için yaklaşık 250 bin TL'yi gözden çıkardı. Ersoy'un arkadaşı, Nice ve Dubai’ye giderek çantaları alıp Türkiye’ye getirdi.

08 Haziran 2021, Salı 15:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Giyimi için yaptığı lüks harcamalarla sık sık gündem olan Bülent Ersoy ,iki çanta için kesenin ağzını açtı. Giyimi için yaptığı lüks harcamalarla sık sık gündem olan Bülent Ersoy çantalarına minik bir servet harcadı.

İKİ ÇANTA İÇİN YURT DIŞI OPERASYONU

İKİ ÇANTA İÇİN YURT DIŞI OPERASYONU

Sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy, iki çanta için adeta sınır ötesi operasyon düzenledi. Ersoy, ünlü bir markaya ait bir çanta modeli beğendi. Ancak çantalar Türkiye'de yoktu.


YAKIN DOSTU HAREKETE GEÇTİ

YAKIN DOSTU HAREKETE GEÇTİ

Takvim'de yer alan habere göre; Diva'nın çok istediği iki çanta Nice ve Katar'da bulununca Bülent Ersoy'un yakın dostu Ebru Erten, harekete geçti.


23 BİN 400 BİN DOLAR ÖDEDİ

23 BİN 400 BİN DOLAR ÖDEDİ

Ebru Hanım, çantalar için önce Fransa'ya ardından Dubai'ye uçtu. Biri 7 bin 800; diğeri ise 15 bin 600 dolar olan iki çantaya toplamda 23 bin 400 dolar yani yaklaşık 200 bin TL ödendi.


İşin içine yol ve konaklama girince de Diva'ya çantaların maliyeti neredeyse 250 bin TL'ye mal oldu. Bu arada büyük emeklerle satın alanan çantalar, yarın yani Diva'nın yaş gününde Türkiye'de olacak.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlayda Alişan: Bundan sonra seni hiç üzmeyeceğim!