Bülent Ersoy Mustafa Keser'i mahkeme verdi

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy arasında sular durulmuyor. Bülent Ersoy son olarak Mustafa Keser hakkında tazminat davası açtı.

14 Ekim 2021, Perşembe 09:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bülent Ersoy ile Mustafa Keser arasındaki tartışma mahkemeye intikal etti. 

Bülent Ersoy, avukatı aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak kendisine hakaret ettiği ve kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla Mustafa Keser’e 1 liralık manevi tazminat davası açtı. 

Hürriyet'in haberine göre, dilekçede şu ifadeler dikkat çekti: “Mesleğine ve sanatına uzanan bu saldırı müvekkili derinden yaralamıştır. 

Davalının haksız açıklamaları nedeniyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan müvekkil, iç dünyasında bir travma yaşamış, elem ve üzüntü duymuştur. Müvekkilin toplum önünde itibarı sarsılmıştır.”

BÜLENT ERSOY VE MUSTAFA KESER ARASINDA NELER YAŞANDI?

Mustafa Keser, Bülent Ersoy’la sunduğu “Benzemez Kimse Bize” programının iki bölüm sonra yayından kalkmasının ardından YouTube kanalından bir video yayınlamıştı. Keser, Ersoy için “Seni diva değil, divan yaparlar” demiş ve programın sanatçının kaprisleri yüzünden bittiğini sözlerine eklemişti. Bülent Ersoy, “Söylemezsem Olmaz” programında Mustafa Keser’in iddialarına tek tek yanıt verdi: “Benim için yapılanları hiç umursamasam da eğer gerek görüyorsam haddini aşana cevap veririm. Somut göstergelerle, verilerle masanın üzerine atarım. Şahitlerle delillerle söylenenleri çürütürüm. Zaten program, benim programımdı. Oturduğum koltuk, ona battı. Ondan rahatsız oldu. Orada bana bir oda hazırlanmış, görmüyor mu? Zaten maddesel olarak da bir fark var, bunları bilmiyor mu?”


“MUSTAFA KESER ANNEME KÜFÜR ETTİ”

Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in annesine küfür ettiğini söyledi. Mustafa Keser’in Bülent Ersoy’un yakın zamanda kaybettiği annesine küfür ettiğine dair görüntüler de canlı yayında yayımlandı. Görüntülerde fotoğraf çekimleri esnasında Mustafa Keser’in Bülent Ersoy’un annesine ”Ananın a..nda” şeklinde bir küfür ettiği anlaşılıyor. Fakat işin aslı ise çok farklı...

MUSTAFA KESER’DEN BÜLENT ERSOY’A YANIT

Yaşanan bu olayın ardından Mustafa Keser’in nasıl bir yanıt vereceği merak konusu oldu. Telefonla Mustafa Keser’e ulaşan posta.com.tr Mustafa Keser’e yaşanan bu süreci sordu. 

Samimi ifadeler kullanan Mustafa Keser şu yanıtı verdi, “Bülent beni sevmese benimle program yapar mıydı? Programdan sonra sevmeye bilir evet. Canlı yayına çıkmış adeta ajitasyon yapıyor. Ben onun annesine neden küfredeyim? O diyalog aramızda yaşanan bir espriydi. Sadece ufak bir kısmı almışlar beni kamuoyu önünde küçük düşürmek istemişler. Stüdyoda dakikalarca gülen Bülent Ersoy, katıldığı magazin programında kendisini acındırmak için ağlıyor. Ben görüntülerin tamamını YouTube hesabında yayınlayacağım. Hatta Bülent Ersoy, benim ona dediğim esprili çıkışın ardından dakikalarca stüdyoda güldü. Kendisi sadece ajitasyon yaparak haklı olmaya çalışıyor."
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melisa Aslı Pamuk'la ayrılan Oğuzhan Özyakup, gönlünü bakın kime kaptırdı!