Bülent Ersoy’un sağlık duruma ilişkin açıklama

Bülent Ersoy’un sağlık duruma ilişkin açıklama

Usta sanatçı Bülent Ersoy’un sağlık durumu hakkında doktorları basın açıklaması yaptı. Ersoy’un üriner sistem enfeksiyonu (idrar yolu iltihabı) teşhisi konulduğunu ve durumun iyi olduğu belirtildi

03 Nisan 2018, Salı 21:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İstanbul Cerrahi Hastanesi CEO’su Doç. Dr. Ahmet Nuray Turhan, Bülent Ersoy’un 4 gün önce hastaneye bulantı, baş dönmesi ve halsizlik şikayeti ile geldiğini söyledi. Dr. Turhan, "Yaptığımız testler sonucunda üriner enfeksiyon ( idrar yolları ihtahabı) tespit ettik ve tedavisine başladık. Bülent Hanım'ın genel durumunu gayet iyi durumda" ifadelerini kullandı.

'DOMUZ GRİBİ SÖYLENTİLERİ YALAN'


Grip testleri yapıldığı ve herhangi bir grip ile ilgili bağlantısı bulunmadığı belirten Doç. Dr. Turhan domuz gribi söylentilerini yalanladı. Doç. Dr. Turhan, "Bütün problemi idrar yolu enfeksiyonudur. Bülent Haım'ın tek böbreği ile hayatını sürdürüyor. O böbrekte aynı zamanda taşta mevcut böbreği korumak için ciddi tedaviler yapmak gerekir. Çünkü altında yatan birde idrar yolu enfeksiyonu var. Bu nedenle hastaneye yatırdık ve tedavilerini tamamlamak üzereyiz" dedi.

Basın mensuplarından birisinin "Bülent Hanım ne zaman taburcu edilecek?" sorusuna Doç. Dr. Turhan şu an net bir bilginin olmadığını söyledi.

HASTALARIN BAŞKA KATA TAŞIDIĞI İDDİASI


Doç. Dr. Turhan, basında yer alan haberlerde "Bülent Hanım'ın katındaki tüm hastaların başka kata alındığı ve katın boşaltıldığı" iddialarının tamamen asılsız olduğunu belirtti.

Turhan, "Herhangi bir hasta başka bir kata transfer edilmedi. Bülent Hanım'ın üzüldüğü bir konu olduğunu hastane katındaki hastaların diğer katlara transferi ile ilgili basında haberler çıktı. Böyle bir şey söz konusu değil. Bülent Hanım kendi VIP katımıza alındı ve orada tedavisi sürdürülüyor" dedi.
 

900 LİRA TAZMİNAT ÖDEYECEK

Öte yandan, şarkıcı Lerzan Mutlu’ya yönelik "Ben adamın canlı yayınını basarım" sözü nedeniyle "Tehdit" suçundan yargılanan Bülent Ersoy'un davası bugün sonuçlandı. Davayı kaybeden Ersoy, 900 lira adli para cezasına çarptırıldı.
Bülent Ersoy 900 lira adli para cezasına çarptırıldı

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Çakır davasında yeni gelişme!