Bülent Şakrak: Bir güzeli bir çirkine vermişler

Kendisi gibi oyuncu Ceyda Düvenci ile mutlu bir evlilik sürdüren Bülent Şakrak, eşiyle birlikte çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Şakrak, paylaşımına "Bir güzeli bir çirkine vermişler" notunu düştü.

04 Mart 2021, Perşembe 16:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2005 yılında evlenen oyuncu Bülent Şakrak-Ceyda Düvenci çifti, 2017'de Ali adını verdikleri oğullarını kucaklarına almıştı. Ailesiyle keyifli anlarını sık sık sosyal medya hesabından yayınlayan Şakrak, yeni bir paylaşımda bulundu. 43 yaşındaki Şakrak, Düvenci ile birlikte çekildiği fotoğrafını yayınladı. Gönderisine bir şarkının sözlerini yazan oyuncu, "Bir güzeli bir çirkine vermişler / Dağlar kışımış, yolcu üşümüş, nasıl edem ben" ifadelerini kullandı.


'EN GÜZEL KUTLAMAM SENSİN'

'EN GÜZEL KUTLAMAM SENSİN'

Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan oyuncu Ceyda Düvenci, geçtiğimiz günlerde Engin Akgün ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa'nın 10. yaş gününü kutlamıştı.

Oyuncu, eşi Bülent Şakrak oğlu Ali ve kızı ile aile arasında pasta kesmişti. Melisa'nın doğum gününde duygusal bir paylaşımda bulunan Düvenci, karesine "En güzel kutlamam sensin kızım... Her şey seninle başladı. Seninle ben, ben oldum... Anne oldum, yolumu buldum. Çok seviyorum seni... Balköpüğüm 10 yaşında." notunu düşmüştü.


'BAL KÖPÜĞÜM GENÇ KIZ OLDU'

'BAL KÖPÜĞÜM GENÇ KIZ OLDU'

Instagram hesabından sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan oyuncu Ceyda Düvenci, geçtiğimiz günlerde Melisa'nın artık genç kız olduğunu duyurmuştu. Ünlü oyuncu, yayınladığı fotoğrafa, "Gün senin günün... Gözümde mutluluk gözyaşları... Balköpüğüm genç kız oldu. Gelsin ritüeller... Kutlayalım yeni zamanını... 18/01/21" notunu düşmüştü.


Düvenci'nin bazı takipçileri, "Bu kızınızın özeli, paylaşmanız doğru değil" şeklinde yorumlar yaparken, bazıları da tebrik etmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bomba aşk iddiası! Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük Murat Balcı ile aşk yaşıyor