Bülent Serttaş: Bunu yapan vatan hainidir!

Bülent Serttaş 4 ay önce katıldığı İbo Show’da dansöz Didem oynarken kafasını çevirmiş ve gözünü kapatmıştı. Şarkıcı yeni klibi ‘Akdeniz’de bu durumun tam tersi bir görüntü verdi. Bu durum günlerce gündeme damga vurmuştu. Bülent Serttaş, şimdilerde büyük bir şok yaşadı. Şarkının klibi, ‘erotik içerikler’ iddiasıyla gelen şikayetlerin ardından yayından kaldırıldı.

24 Temmuz 2021, Cumartesi 10:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bülent Serttaş’ın yaklaşık bir ay önce çıkardığı ‘Akdeniz’ parçasının klibi YouTube’dan sansür yedi.

Platform, klipte ‘erotik içerikler’ olduğu iddiasıyla gelen şikayetler yüzünden 380 binden fazla izlenen videoyu yayından kaldırdı.

Üç çocuk babası, 56 yaşındaki Serttaş, başvuru sonrasında ‘erotik içerik’ olmadığı tespit edilen video’sunu yeniden yükletti.

Milliyet'ten Sercan Kısmet'in haberine göre; konuyla ilgili açıklama yapan şarkıcı, “Bunu yapan vatan hainidir. Ülkemin tanıtımı için birçok şey gerçekleştirdim ve devam ediyorum. Şikayet edenlerin sektörden birilerinin olduğunu düşünüyorum” dedi.


Öte yandan Bülent Serttaş, 'İbo Show'da oryantal Didem Kınalı dans ederken kafasını çevirmiş ve gözünü kapatmıştı. Şarkıcı, yeni klibi ‘Akdeniz’de bu durumun tam tersi bir görüntü vermişti.

Serttaş'ın birkaç ay önceki davranışının ardından; klipte teknede birbirinden güzel bikinili kızlarla eğlenirken ve üzüm yedirirken görülmesi hayranlarını şaşırtmış ve tepki çekmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (24 Temmuz 2021)