Burak 2015'e kadar Trabzon'da

Trabzonspor, gelecek sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan golcü oyuncusu Burak Yılmaz'ın sözleşmesini 3 yıl daha uzattı

25 Temmuz 2011, Pazartesi 15:13
A A
Burak 2015'e kadar Trabzon'da

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde, kulüp genel sekreteri Hasan Yener’in hazır bulunduğu imza töreninde Burak Yılmaz, 2014-2015 sezonun sonuna kadar kendisini bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Burak Yılmaz da 1,5 yıl önce yine aynı yerde Trabzonspor ile sözleşme imzaladığını belirterek, "O zaman çok farklı düşünceler içerisindeydim. Trabzonspor camiasını mahçup etmeden iyi şekilde ilerledim.

Buraya ilk geldiğim günkü gibi aynı heyecandayım. Aynı ciddiyet ve sorumluluk içerisindeyim. Bana imzaladığım kontrotla iyi bir gelecek ayin eden Trabzonspor’a, sayın başkan ve tüm çalışanlara, Şenol hocam ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi.

"HEDEFİM TRABZONSPORLU BURAK OLMAK"

Bundan önce Trabzonspor formasını layıkıyla terlettiğini düşündüğünü söyleyen Burak Yılmaz, "Bundan sonra da daha sorumlu bir şekilde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

İlk geldiğimde ’hedefim Trabzonsporlu Burak’ olmak demiştim. Bunun için önemli adımı attığımı düşünüyorum. Trabzonsporlu Burak olarak geçen yıl yakaladığımı başarıların üstüne koyup daha iyi bir Burak olmak istiyorum. Tüm benliğimle, gücümle elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım" ifadesini kullandı.

BENFİCA MAÇI

Burak, UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda karşılaşacakları Benfica’nın çok iyi bir takım olduğunu belirterek, "Üst düzey bir takımla oynayacağız.

İşimiz kolay değil ama biz kimseden korkmuyoruz, çekinmiyoruz. İyi ekip olduğumuzu biliyoruz, oradan iyi bir sonuç alıp döneceğimize yürekten inanıyoruz" diye konuştu. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Paraguay tribünleri çıldırdı