Burak Aksak'ın 'Leyla ile Mecnun' kitabının çıkış tarihi belli oldu

Büyük bir hayran kitlesine sahip ‘’Leyla ile Mecnun’’ dizisinin yaratıcısı Burak Aksak aynı isimli kitabının ilk imza gününde D&R Marmara Forum’da sevenleri ile bir araya gelecek. Kitap ilk kez ve sadece o gün D&R Marmara Forum’da satışa sunulacak

04 Nisan 2018, Çarşamba 13:15
A A
Burak Aksak'ın 'Leyla ile Mecnun' kitabının çıkış tarihi belli oldu
Yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun, bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşuyor.

Dizinin senaristliğini üstlenen Burak Aksak, Leyla ile Mecnun ismini verdiği kitabında okuyucuları yine farklı bir yolculuğa çıkaracak.

Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Baba İskender, Yavuz Hırsız, Yedek Kamil, Gözlüklü Çocuk Kaan ve Aksakallı Dede bu kez bambaşka bir maceranın peşine düşüyor. O geminin geleceğine ilk günkü gibi inananların, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ diyemeyenlerin, kendi çölünde kaybolanların hikâyesi Leyla ile Mecnun Burak Aksak’ın kalemiyle yeni başlangıçlar için geri dönüyor.

Burak Aksak, Leyla ile Mecnun kitabının ilk imza günü için 8 Nisan 2018 Pazar günü saat 15:00‘da D&R Marmara Forum’da sevenleri ile buluşacak. Kitap ilk kez ve o gün satışa sunulacak. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Çileği sirkeli suya batırınca bakın neler oluyor