Burak Elmas'tan Ali Koç itirafı! 'Sert bir tartışma yaşadık'

Galatasaray'ın çiçeği burnunda başkanı Burak Elmas, Fenerbahçe başkanı Ali Koç'la ilgili bir itirafta bulundu. Elmas, Ali Koç'un Galatasaray'a yönelik söylemleri nedeniyle aralarının gerildiğini söyledi.

21 Haziran 2021, Pazartesi 10:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burak Elmas, Sabah gazetesine konuştu. Geçmişteki yöneticilerin yaptığı hataları yapmak istemediğini ve rakipleriyle kavga etmeyeceğini söyleyen Elmas, şöyle konuştu:

Ali Koç çok eski arkadaşım. Galatasaray'la ilgili zaman zaman yaptığı bazı açıklamaları çok yanlış buluyorum. Galatasaray'a haksızca eleştirilerde bulundu. Bunu kendisine de söyledim. Hatta sert bir tartışma da yaşadık bu söylemlerinden dolayı. Geçmişteki yöneticilerin yaptığı hataların aynısını bugünün yöneticileri de yaparsa futbolumuza büyük zarar verirler. Futbolumuz zaten zor bir süreçten geçiyor, bunu düzeltmek için çalışmalıyız.

20'li yaşlarımdan beri Galatasaray'da yöneticilik yaptım. Türk futbolu uzun süredir yapısal sorunlarla karşı karşıya ancak çözüm üretilmiyor. Futbolumuz ne yazık ki iyi yönetilmiyor. Kulüp başkanları da bu durumu kendi başarısızlıklarını saklamak için araç olarak kullanıyor. Mesela, hakemlerden herkes şikayetçi ama bu konuya dair başkanlar çözüm üretmiyor. Kişilere eleştiri yapmak yerine sistemdeki sorunları çözmeye yönelik adımlar atılmalı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Halil Dervişoğlu Enes Ünal ve Cengiz Ünder'le tartışma yaşadı