Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in 100 bin liralık tatil planı!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen bu yaz için tatil planını yaptı. Eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan'ı gözlerden uzak tutmak isteyen Özçivit günlüğü 10 bin liradan 10 günlüğüne motor yat kiraladı. Tüm tatili yatta geçirecek olan çift Marmaris ve Yunan Adaları'nı gezecek

10 Haziran 2019, Pazartesi 14:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Haziran 2017'de evlenen çiftin mutluluğu, oğulları Karan'ın Nisan'da dünyaya gelmesiyle katlanmıştı.


Bebeklerinin yüzünü nazar korkusuyla göstermeyen Evcen ile Özçivit, tatilde rahat etmek için de gözlerden uzak olmak istedi.

Eşi ve oğlunun rahatı için her şeyi düşünen Burak Özçivit, motor yat araştırmaya başladı. Geçen gün günlüğü 10 bin liralık bir yata bakan oyuncu, Temmuz başında ailesiyle tatile çıkacak.

Burak Özçivit, eşi ve oğluyla 10 gün Marmaris ve Yunan Adaları'nı gezerek yeni sezon için moral depolayacak.

TOPLAM 100 BİN TL

TOPLAM 100 BİN TL

Yakışıklı oyuncu, günlüğü 10 bin liralık yatta 10 gün boyunca ailesiyle tatil yapacak. Sadece tekne kiralama bedeli, Özçivit'e 100 bin liraya mal olacak. (Sabah)
Eşi ve oğlunun rahatı için her şeyi düşünen Burak Özçivit, motor yat araştırmaya başladı. Geçtiğimiz gün günlüğü 10 bin liralık bir yata bakan oyuncu, Temmuz başında ailesiyle tatile çıkacak.


Burak Özçivit, eşi ve oğluyla 10 gün Marmaris ve Yunan Adaları'nı gezerek yeni sezon için moral depolayacak.


TOPLAM 100 BİN TL


Yakışıklı oyuncu, günlüğü 10 bin liralık yatta 10 gün boyunca ailesiyle tatil yapacak. Sadece tekne kiralama bedeli, Özçivit'e 100 bin liraya mal olacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Biricik: Geçmişimde cinsel taciz yaşadım!