Burak Sergen ve Işıl Sergen'den boşanma sonrası ilk açıklama

Burak Sergen ve Işıl Sergen 19 yıllık evliliklerinin geçen günlerde noktalamıştı

30 Nisan 2018, Pazartesi 10:32
A A
Burak Sergen ve Işıl Sergen, boşanmalarının basına yansıması sonuncunda Instagram'dan ortak bir ayrılık açıklaması yayınladılar.

İşte o açıklama:

Tüm dostlarımıza ve sevenlerimize,

Hepinizin bildiği gibi 19 yıllık evliliğimizi iki ay önce tamamlamış bulunuyoruz. Sizlerle ve oğlumuz Cansın'ımızla bu haberi paylaşmak için okulların kapanmasını bekliyorduk ki cuma günü basın bu haberi sizlerle paylaştı.

Biz de bu süreci hızlandırmak zorunda kaldık. Bilin ki 19 yılımızın sonunda biz yine yan yana, omuz omuza bir aile olarak , anne baba olarak yürüyeceğiz . Ayrılığımızda kesinlikle üçüncü şahıslar ya da kırıcı başka sebepler aranmamasını çocuğumuzun sağlığını dikkate alarak rica ederiz . Sebebimiz ise çözemediğimiz kişisel anlaşmazlıklardır.

Yorum ve haber yaparken göstereceğiniz ve gösterdiğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz...

Işıl Sergen Burak Sergen


 

'BEN O AÇIKLAMADAN RAHATSIZ OLDUM'


Burak Sergen geçen hafta POSTA'ya verdiği röportajda, Oya Çınar'ın 'Pamela Spence’in 19 yaşında sizinle evlendiğini öğrenince hepimiz şaşırdık'  lafına şöyle cevap vermişti:

Ben son derece rahatsız oldum o açıklamadan. Hiç gerek yoktu. Bunun hakkında konuşmak istemiyorum. Yaşanmış bitmiş.Kötü bir şey değil ki! Neden rahatsız oluyorsunuz? 

Kötü bir şeymiş gibi yansıtıldı da onun için. Gizli kalan saklanan bir şeymiş gibi. Sorsalardı söylerdim.


Burak Sergen ve Işıl Sergen boşandı


Burak Sergen: 'Çukur' benim için bitti


Aşk Halleri oyunu izleyicisi ile buluşuyor

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.