Burç uyumu: Birbiriyle uyumsuz olan burçlar ve uyumlu olan burçlar

Uzun soluklu ve mutlu bir birliktelik için çiftlerin birbiriyle uyumlu olması çok önemli. Uyum denilince ilk aklımıza gelen burçlar oluyor. Eğer çiftlerin burçları uyumluysa, ilişkilerinin de o kadar uyumlu olma ihtimali var. İşte birbiriyle uyumsuz olan ve uyumlu olan burçlar...

19 Ekim 2021, Salı 14:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
UYUMSUZ BURÇLAR

UYUMSUZ BURÇLAR

KOÇ BURCU - BOĞA BURCU

Dik başlı Koçlar ve inatçı boğaların uyumundan bahsedemeyiz. Aralarındaki herhangi bir tartışma bir anda alevlenebilir. Ayrılıkları ise oldukça baş ağrıtabilir.

BALIK BURCU - BAŞAK BURCU

BALIK BURCU - BAŞAK BURCU

Balık burçları duygusal yapıları ve kafalarının sürekli bulutlarda olmasıyla biliniyor. Buna karşın başaklar ayakları yere basan, mantıklı karakterler. Bunun yanı sıra başaklar, her şeyin düzenli ve organize olmasından hoşlanırken balıklar bu konuda daha rahattırlar.

YENGEÇ BURCU - KOVA BURCU

YENGEÇ BURCU - KOVA BURCU

Kovalar, kendilerini şımartmaktan ve para harcamaktan fazlasıyla hoşlanırlar. Yeni şeylere başlamak ve yenilenmek Kovalar için problem değildir. Özgür ruhlu kovaların bu durumu, akışına bırakamayanlar için oldukça endişe verici olabilir. Yengeçler de akışına bırakamayanların başında geliyor. Kovaların sürekli düzeltip durması da yengeçlerin sinirlerini bozabilir.

TERAZİ BURCU - OĞLAK BURCU

TERAZİ BURCU - OĞLAK BURCU

Oldukça cömert olan Terazi burçları insanları mutlu etmekten hoşlanırken dik kafalı oğlaklar zaman zaman biraz fazla kontrollü olabilirler. Oğlaklar, Terazilerin iyi niyetinden faydalanarak çıkarcı davranabilirler. Bunun yanı sıra Teraziler mesafeli Oğlaklara hiçbir zaman tamamen ulaşamazlar.

AKREP BURCU - KOÇ BURCU

AKREP BURCU - KOÇ BURCU

İki özgür burcun birlikteliği kulağa hoş geliyor. Seksüel ve flörtöz iki burcun birbirlerinin alanlarına müdahale etmemeleri ilk başlarda hoşlarına gidebilir. Ne yazık ki bir ilişki söz konusu olduğunda bu çok uzun sürmeyecek. Aynı zamanda kıskanç olan akrepler bir noktadan sonra tepki göstermeye başlayacak. Dolayısıyla ikili arasında güven problemleri ve iletişim kopuklukları baş göstermesi kaçınılmaz.

Bu haber ilginizi çekebilir: Yatakta baskın olmayı seven burçlar

TERAZİ BURCU - BALIK BURCU

TERAZİ BURCU - BALIK BURCU

Bu iki kararsızın herhangi bir şeye karar vermesi bir ömür sürebilir. Bir ileri bir geri adımları ilişkilerini daha stresli hale getirecek. Teraziler de Balıklar da anlaşmazlıklardan nefret ederler. Bu yüzden aralarında pasif agresif kavgalar ve iletişim kopukluğu olması kaçınılmaz. Pasif doğaları birbirlerinden kaçmalarına neden olabilir.

YAY BURCU - OĞLAK BURCU

YAY BURCU - OĞLAK BURCU

Yaylar, Oğlakların kendilerini eğlenmekten alıkoyduklarını düşünürler. Ciddi ve sorumluluk sahibi Oğlaklar ile umursamaz yayların birlikteliği anne-çocuk ilişkisine dönebilir.

UYUMLU BURÇLAR

UYUMLU BURÇLAR

OĞLAK BURCU - BALIK BURCU

Oğlak işleri akışına bırakmayı sevse de Balık planlamaya ihtiyaç duyar. İki taraftaki bu zıt alışkanlık aralarında bir çekim yaratabilir. Balık burçları duygusal güven ister bu nedenle onlar için Oğlak burcundan daha iyi yoktur.

İKİZLER BURCU - BAŞAK BURCU

İKİZLER BURCU - BAŞAK BURCU

İkizler ve Başak, güzel olan ve yaratıcılık gerektiren her şeye sevgiyle bağlanır. Birbirlerinin ayrıntılarına dikkat ederler ve takdiri eksik etmezler.

Kendi özgürlüğünü seven ve alanına düşkün olan Başak burcu, yalnız kalmayı seven İkizler burcunu tamamlar.

Bu haber ilginizi çekebilir: İlişkilerdeki en sulu göz burçlar

YENGEÇ BURCU - BOĞA BURCU

YENGEÇ BURCU - BOĞA BURCU

Boğa burcu daha istikrarlı ve güçlüyken, Yengeç burçları daha duygusal ve hassastır. Her zaman birbirlerinin yararı için hareket edeceklerdir. Yengeçler, Boğaların duygusal yönünü zenginleştirir. Boğalar da Yengeçlere hırslı olabilmesi için destek verir.

ASLAN BURCU - KOVA BURCU

ASLAN BURCU - KOVA BURCU

Aslan ve Kova birbirinin hırsına ve tutkusuna iltifat etmeyi çok sever. İyi ve kaliteli yaşamayı seven Aslan ve Kova, hayal kurmaktan çekinmez. Hayalleri de birbiriyle uyumlu olabilen bu iki burç, birbirlerini daha da yükseğe taşımak için çalışır.

TERAZİ BURCU - YAY BURCU

TERAZİ BURCU - YAY BURCU

Terazi burcu da Yay burcu da vahşi ruhlu ve macerayı severler. Eğlenceye olan düşkünlükleri onları uyumlu hale getirir.

Her iki burç da sahiplenici ve kontrol edici davranabilir. Ancak ikisi de birbirinin bu özelliğini anlar ve uyumlu davranır.

İKİZLER BURCU - KOÇ BURCU

İKİZLER BURCU - KOÇ BURCU

Enerjisi ve heyecanı yüksek bir beraberliktir. İkizler, sosyal hayatı ile özel hayatı dengelemeyi başarabilirse mutlu bir birliktelik ve evlilik olabilir. Her iki burç da özgür ruhlu oldukları için son derece rahat yaşarlar. Başka burçlarla cinsel açıdan problem yaşayabilen İkizler, bu konuda en iyi Koç burcuyla uyumludur.

Bu haber ilginizi çekebilir: İkizler burcunun aşk hayatı hakkında her şey

BAŞAK BURCU - TERAZİ BURCU

BAŞAK BURCU - TERAZİ BURCU

Çalışkanlık ve üretkenlik her iki tarafın da ortak özelliklerindendir. Duygusallıktan çok mantıksal bir birliktelik söz konusudur. İdeal bir çifttir. Zamanla aralarındaki sevgi büyüyüp evlilikle ilişkilerini noktaladıklarında huzur dolu bir hayat onları bekler. Her iki taraf da bedenlerini duyarlılıkla kullanabildikleri için cinsel hayatları da uyum içindedir.

TERAZİ BURCU - İKİZLER BURCU

TERAZİ BURCU - İKİZLER BURCU

Romantik, tutkulu ve hoş bir birliktelik yaşanabilir. Bu birliktelik, seviyeli ve sorunsuz bir evliliğe dönüşebilir. Maddi konularda zaman zaman anlaşmazlık yaşayabilirler. Hem duygusal hem de tensel anlamda tatmin edici bir cinsel yaşamları vardır.

OĞLAK BURCU - BOĞA BURCU

OĞLAK BURCU - BOĞA BURCU

Her iki burç da iş konusunda çalışkan ve oldukça hırslıdır. İlişkiden ziyade işlerini ön planda tuttuklarında birliktelikleri tehlikeye girebilir. Onun dışında birbirini anlayan iki iyi arkadaş gibidirler. Evlilikte ise romantizmi yaşatmak için çaba gösterilirse her iki taraf için de keyifli bir süreç yaşanacaktır. Cinsel yönden ise uyumludurlar.

TERAZİ BURCU - YENGEÇ BURCU

TERAZİ BURCU - YENGEÇ BURCU

Duygusal olarak hassas bir yapıya sahip olan bu iki burç insanı aslında çok iyi anlaşırlar. Aşkta birbirlerine cazip ve çekici gelseler de evlilik hayatlarında kendilerini sorunlu bir ilişkinin içinde bulabilirler. Anlayışlı ve sabırlı olunduğu takdirde güzel bir birliktelik söz konusudur. Romantik yapıları cinsel yaşamlarını da olumlu yönde etkiler.

YAY BURCU - KOÇ BURCU

YAY BURCU - KOÇ BURCU

Her ikisi de Ateş grubudur ve birbiriyle en iyi anlaşan burçlar arasındadır. Zaman zaman cinsel problemler yaşayabilirler. Anın güzelliklerini aşkla yaşayan, macera dolu bir birlikteliktir. Evlilik hayatında da romantizm ve tutku doludizgin devam edeceği için bu ilişki heyecanını kaybetmeyecektir.

YAY BURCU - ASLAN BURCU

YAY BURCU - ASLAN BURCU

Bu iki burcun insanı oldukça iyi anlaşır, bu nedenle rahat ve sorunsuz bir ilişkileri vardır. Aşkı sınırsızca yaşar, hayatın güzelliklerini birlikte keşfederler. Ancak her iki burcun da özgürlüğe düşkünlüğü, bağlanma problemleri yaşamalarına sebep olabilir, bu da ilişkinin uzun sürmesini engelleyen bir faktördür. Cinsel anlamda ise aralarında güçlü bir çekim vardır.

BOĞA BURCU - BALIK BURCU

BOĞA BURCU - BALIK BURCU

Her iki burcun da duygusal yapısı nedeniyle uzun süreli bir ilişki yaşanabilir. Aşkın en tutkulu hali bu birliktelikte görülür ve zamanla evliliğe gidebilir. Bu iki burcun arasında zaman zaman parasal konularda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Cinsellik onlar için büyük önem taşır ve duygusal yapıları nedeniyle bu konuda da birbirlerine kolayca uyum sağlarlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hoşlandığınızı belli etmenin yolları