Burç uyumu: Hangi burçlar çift olabilir?

İlişkiler tarafların kimyası ve tutkuları birbiriyle uyumlu olduğu zaman harikadır. Her ne kadar iki kişi arasındaki kıvılcım yüksek olsa da birbirleriyle uyumlu olmadıkları zaman uzun vadeli ilişki zordur. Burçlar burada yardımımıza koşuyor! Bazı burçlar doğuştan birbiriyle uyumludur ve çift olmak için idealdir. Burç uyumu olan kişilerin gerçek aşkı bulduklarını düşünüyorsanız, haklısınız. İşte aşkta en uyumlu burçlar... /ÖZEL

14 Ekim 2021, Perşembe 09:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
TERAZİ - YAY BURÇ UYUMU

TERAZİ - YAY BURÇ UYUMU

Terazi burcu da Yay burcu da vahşi ruhlu ve macerayı severler. Eğlenceye olan düşkünlükleri onları uyumlu hale getirir.

Her iki burç da sahiplenici ve kontrol edici davranabilir. Ancak ikisi de birbirinin bu özelliğini anlar ve uyumlu davranır.

KOÇ - AKREP BURÇ UYUMU

KOÇ - AKREP BURÇ UYUMU

Akrep de Koç burcu da aşırı tutkuludur. Onların bu enerjisi birbirlerine karşı anlayış ve destek sahibi olmalarını sağlar.

Son derece hassas olan Akrep burcu, destek istemekten korkmazken gücünün tadını çıkarmayı da sever. Koç ise ilişkilerindeki gücü ona verir ve birbirlerinden keyif almalarını sağlar.

ASLAN - KOVA BURÇ UYUMU

ASLAN - KOVA BURÇ UYUMU

Aslan ve Kova birbirinin hırsına ve tutkusuna iltifat etmeyi çok sever. İyi ve kaliteli yaşamayı seven Aslan ve Kova, hayal kurmaktan çekinmez. Hayalleri de birbiriyle uyumlu olabilen bu iki burç, birbirlerini daha da yükseğe taşımak için çalışır.

YENGEÇ - BOĞA BURÇ UYUMU

YENGEÇ - BOĞA BURÇ UYUMU

Boğa burcu daha istikrarlı ve güçlüyken, Yengeç burçları daha duygusal ve hassastır. Her zaman birbirlerinin yararı için hareket edeceklerdir. Yengeçler, Boğaların duygusal yönünü zenginleştirir. Boğalar da Yengeçlere hırslı olabilmesi için destek verir.

Bu haber ilginizi çekebilir: İlişkilerdeki en sulu göz burçlar

İKİZLER - BAŞAK BURÇ UYUMU

İKİZLER - BAŞAK BURÇ UYUMU

İkizler ve Başak, güzel olan ve yaratıcılık gerektiren her şeye sevgiyle bağlanır. Birbirlerinin ayrıntılarına dikkat ederler ve takdiri eksik etmezler.

Kendi özgürlüğünü seven ve alanına düşkün olan Başak burcu, yalnız kalmayı seven İkizler burcunu tamamlar.

Bu haber ilginizi çekebilir: İkizler burcunun aşk hayatı hakkında her şey

OĞLAK - BALIK BURÇ UYUMU

OĞLAK - BALIK BURÇ UYUMU

Oğlak işleri akışına bırakmayı sevse de Balık planlamaya ihtiyaç duyar. İki taraftaki bu zıt alışkanlık aralarında bir çekim yaratabilir. Balık burçları duygusal güven ister bu nedenle onlar için Oğlak burcundan daha iyi yoktur.

Bu haber ilginizi çekebilir: Yatakta baskın olmayı seven burçlar

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Boşanmayın, burnunuza tuzlu su çekin! Horlamayı hızla kesen yöntemler