Burca göre gerçek aşkı nerede bulacaksınız?

Gerçek aşkını bulmak her insanın bu hayatta en çok istediği şeydir. Söz konusu aşk olunca burçlardan yardım almak en doğru karar olacaktır. Peki burca göre gerçek aşkımızı nerede bulabiliriz? Sıra sıra derledik...

22 Temmuz 2021, Perşembe 14:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

Koç burcu enerjik partnerleri sever. Sürekli bir etkinliğe katılmayı seven Koçlar, gerçek aşkıyla bu etkinliklerde tanışabilirler.

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Boğa burçları güvende hissettikleri ve aşina oldukları yerlerde gerçek aşkı bulamaya daha yatkındır. Konfor alanlarından çıkmayı pek sevmeyen Boğalar devamlı gittikleri kafe ya da mekanlarda hayatının aşkını bulacaktır.

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

Zeki ikizler burcu, zekasını sergileyebileceği yerleri sever. Öğrenmeyi ve öğrendiklerini paylaşmayı seven İkizler, kurslar ve atölyelerde gerçek aşkıyla tanışacaktır.

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları için partnerinin de kendileri gibi olması son derece önemli. Partnerleriyle adeta bir elmanın diğer yarısı gibi olmak isterler. Onu önemseyen insanlara değer veren Yengeç burcu, gerçek aşkıyla en zor durumda kaldığı anda tanışacaktır.

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Aslan burcu göz önünde olmayı sevdiği için yeteneklerini sergileyebileceği ortamlarda bulunmayı tercih eder. Gerçek aşkıyla da böyle bir ortamda tanışacaktır.

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Yardımı seven Başak burçları, gerçek aşkıyla bir hayır etkinliğinde ya da gönüllü bir çalışmada tanışabilir. Partnerinin de hayırsever olması Başak burcu için son derece önemli.

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Romantik olan her şeyi seven Terazi burcu, partneriyle de aynı değerleri paylaşmak ister. Hayatının aşkını yürüyüş yaparken veya bir kafede yalnız otururken bulabilir.

AKREP BURCU

AKREP BURCU

Tutkulu etkinlikleri seven Akrep burcu, gerçek aşkını tam tersi bir yerde bulacaktır. Yani gürültülü bir gece kulübü değil, kitapçı gibi mekanlarda...

YAY BURCU

YAY BURCU

Dürüst Yay burcu, insanlara yalan söylemez ve sadıktır. Yay burcu adeta bir insan sarrafı olduğu için sosyalleştiği hemen her ortamda gerçek aşkını ara ve neticede bulur.

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Hırslı Oğlak burçlarının standartları yüksektir. Son derece seçicidir. Gerçek aşkını tamamen plansız bir zamanda bulacaktır.

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Yaratıcı ve sıra dışı olan Kova burcu, mantığını dinlemeyi bıraktığı zaman gerçek aşkını bulacaktır. Ekstrem sporlar yaparken de hayatının aşkını bulması mümkün.

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Sanatla ilgilenen meraklı ve tutkulu Balık burcu, hayatının aşkıyla sanat galerisinde, sergide ya da sinemada karşılaşabilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlk öpüşme anını harika yapmak için ipuçları