Burçin Terzioğlu tatil rotasını değiştirdi

Oyuncu Burçin Terzioğlu, oksijeni bol olan Kastamonu Ballıdağ'da ev arayışına girdi. Bu bölgede dağ evlerinin aylık kirası 10 bin TL'den başlayıp 150 bin TL'ye kadar çıkıyor.

12 Nisan 2021, Pazartesi 13:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz yıllarda Bodrum ve Çeşme arasında mekik dokuyan Burçin Terzioğlu, bu yıl tatil rotasını değiştirdi. Koronavirüs salgını nedeniyle kendisine daha ıssız yerler bulmak için kolları sıvadı. Takvim'de yer alan habere göre; 41 yaşındaki güzel, doğayla baş başa kalmak için Kastamonu Ballıdağ bölgesinde orman içinde bir dağ evi arayışına girdi.

TÜM YAZI ORADA GEÇİRECEK

TÜM YAZI ORADA GEÇİRECEK

Burçin Terzioğlu'nun tüm yazı spor eğitmeni sevgilisi Umut Duygu ve arkadaşlarıyla birlikte orada geçirmeyi planladığı öğrenildi.


Son olarak 'Hükümsüz' adlı dizide rol alan ünlü oyuncu, sevgilisi Umut Duygu'nun da doğayı çok sevmesi ve rahat bir yaz geçirmek istemesiyle bu planı yaptı.

'BİR AY BASKET TOPU GİBİ GEZDİM'

'BİR AY BASKET TOPU GİBİ GEZDİM'

Geçtiğimiz günlerde 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan Burçin Terzioğlu, estetik itirafıyla magazin gündemine gelmişti.


Estetiği olduğunu söyleyen oyuncu, "19-20 yaşındayken burnumu yaptırmıştım. Teknoloji o kadar kötüydü ki, bir ay basket topu gibi gezdim" şeklinde konuşmuştu.

'DOLANDIRILDIM'

'DOLANDIRILDIM'

'Daha önce dolandırıldın mı?' sorusunu yanıtlayan oyuncu, "Bir gün televizyon bozuldu; ses var, görüntü yok. Tamirci çağırdık. Bir parça lazımmış, 'parasını peşin ödeyin, gelip evde takacağız' dediler. Televizyon parasına yakın bir para verdik, bir daha ulaşamadık. Daha kötüsü, televizyon bozuk değilmiş. Kumanda da bir tuş varmış ekran karartan, ona basılmış" sözleriyle, yaşadıklarını anlatmıştı.


'AÇKEN YAPTIKLARIMDAN UTANIYORUM'

'AÇKEN YAPTIKLARIMDAN UTANIYORUM'

Açlığa tahammül edemediğini belirten Terzioğlu, "İki tane insan var. Biri aç Burçin, biri tok Burçin. Utanıyorum açken yaptıklarımdan. Tanıyanlar 'Sen şunu bir ağzına at, şekerin düşmüş' diyorlar. 10 dakika sonra her şey düzeliyor" demişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Defne Samyeli'nin pozlarına beğeni yağdı