Burçin Terzioğlu tatilde duygusallaştı, ikinci evlilik için umutlandı

3.5 yıl aşk yaşadığı İlker Kaleli'den ayrıldıktan sonra uzun süre kimseyle görülmeyen Burçin Terzioğlu, spor eğitmeni sevgilisi Umut Duygu ile Marmaris tatilinde görüntülendi. Terzioğlu ile sevgilisi Umut Duygu, romantik anlar yaşadı.

24 Temmuz 2020, Cuma 10:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burçin Terzioğlu Haziran 2008’de nikah masasına oturduğu Murat Yıldırım’dan 2014’te boşanmış, ‘Poyraz Karayel’ dizisinde aşk yaşamaya başladığı İlker Kaleli’den de 2018’de ayrılmıştı.

2 yıllık aşk orucunu ise Şubat 2020’de Umut Duygu ile bozmuştu. Sevgililer sezonu açtı. Bodrum ve Çeşme’yi değil, Marmaris’i tercih ettiler. Gökbel’de kiraladıkları taş evde tatildeler. Üstelik de yalnız değiller. Aile boyu kalıyorlar.

Burçin Terzioğlu sevgilisini, ablası Buket ve ağabeyi Bülent Terzioğlu ile tanıştırdı. Umut Duygu aile üyeleriyle çabucak kaynaştı. Gün boyu kâh havuza giren, kâh şezlonga uzanan oyuncu, 2019’da verdiği röportajda evliliğe dair bir soruyu şöyle yanıtlamıştı.

Uzaktan akrabam olur. Yaşadıklarımı attım heybeme, devam ettim yürümeye. Çıkacaksa karşıma beni mutlu edeceğine inandığım biri, denerim imza atmayı. Onun da bunu çok istemesi lazım tabii.

Burçin Terzioğlu objektifleri fark edince kaçmadı, Bülent Terzioğlu muhabirleri görüntüledi.

Ali KESER

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum