Burçların cinsel hayatında asla vazgeçemedikleri şeyler

Burçların artık neredeyse tüm özelliklerini biliyoruz fakat cinsel hayatlarındaki özelliklerinden kaçını biliyorsunuz? Gelin, burçların cinsel yaşamlarında vazgeçemediği şeylere göz atalım!

04 Aralık 2021, Cumartesi 11:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Koç burcu cinsel hayatında oldukça vahşi!

Koç burcu cinsel hayatında oldukça vahşi!

Durdurulamaz yapısıyla Koç burçları cinsel hayatlarında vahşi ve tutkulu! Aceleci tavırlarını partnerleriyle olan ilişkilerine yansıtmamaları gereken Koç burçları, arzularını bastırmakta zorlanır. Cinsel hayatlarında uyumlu olabilecekleri bir partner bulduklarında uyum sağlamak hiç de zor olmayacaktır. Başarı ve güce aşık Koç burçları, cinsel hayatlarında kontrolcü ve arzuludur.


Boğa burcu cinsel hayatında oldukça kibardır.

Boğa burcu cinsel hayatında oldukça kibardır.

Toprak elementi Boğa burçları, romantik ve kibar yanlarını cinsel hayatlarına fazlasıyla yansıtır. Partnerlerinden de aynı romantikliği ve kibarlığı görmeyi bekleyen Boğa burçları, kişisel alanlarına saygı duyulmasını da bekler. Boğa burçları için partnerlerinin kontrolcü olması, cinsel hayatlarında önem verdikleri bir detaydır. Güzel sözler duymak ise boğa burçlarını harekete geçiren özelliklerden biridir.


İkizler burcu cinsel hayatında en çok oyun oynamaktan keyif alıyor.

İkizler burcu cinsel hayatında en çok oyun oynamaktan keyif alıyor.

Etkileyici yanlarını cinsel hayatlarında baskın olarak gösteren İkizler burcu, maceracı aktivitelerden çok keyif alır. Yeni oyunlar oynamanın ve yeni alanlar keşfetmenin peşini bırakmaz. İlişki öncesi konuşmak ise İkizler burcunun vazgeçemediği özelliklerinden biridir. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır mı denemek isterler.


Yengeç burçları cinsel hayatlarında oldukça itaatkar!

Yengeç burçları cinsel hayatlarında oldukça itaatkar!

Su elementi burcu olan Yengeç burçları, şehvetli hislerden kendilerini alamaz. Cinsel hayatlarında itaatkar olan Yengeç burçları, romantik anlardan da çok keyif alır. Yengeç burçları hayal güçleri yüksek burçlar arasında yer alır. Bu yüzden Yengeç burcuyla geçireceğiniz vakitler, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilir ve baştan çıkartıcı olabilir.


Aslan burçlarının fantezi dünyası oldukça geniş!

Aslan burçlarının fantezi dünyası oldukça geniş!

Yaratıcı ve tutku dolu özellikleriyle her alanda kendilerini gösteren Aslan burçları, bu özelliklerini cinsel hayatlarını da yansıtır. Fantezi dünyaları oldukça geniş olan Aslan burçları aynı zamanda kontrolü elinde tutmaktan keyif alır. Cinsel yaşamlarını aktif ve canlı tutmak bu burç grubu için çok önemlidir. Aşk ve cinsellik konuları Aslan burçları için çok hassastır. Partnerleri aşık oldukları kişi ise keyiflerine diyecek yoktur.


Başak burçları için detaylar çok önemli.

Başak burçları için detaylar çok önemli.

Başak burçları için mükemmellik kadar detaylarda çok önemli. Cinsel hayatlarında aniden gelişecek olaylardan kaçınır ve kontrollü hareketlerden hoşlanır. Partneriyle temiz bir odada olması halinde rahat ve konforlu anlar yaşar. Detaylar yerindeyse becerikli yanlarını ortaya koymaya daima hazırdırlar.


Terazi burçları kadar baştan çıkarı bir burç daha yok!

Terazi burçları kadar baştan çıkarı bir burç daha yok!

Terazi burçları, romantik ve çekici halleriyle baştan çıkarıcı olabilir. Cinsel yaşamlarını özgün ve farklı yaşamayı seven Terazi burçları, partnerlerine daima saygıyla yaklaşır. Zorlamadan hoşlanmaz ve uyum içinde yaşanacak olan anlara oldukça önem verir. Kendisi kadar partnerini de düşünür.


Akrep Burcuyla tutkunun doruklarına erişin.

Akrep Burcuyla tutkunun doruklarına erişin.

Akrep burçları için tutku dolu yanları daima ağır basar. Cinsel hayatlarında yaşadıkları tutkulu anlar ise onlar için oldukça önemlidir. Ben merkezci yapılarıyla da bilinen Akrep burçları, bazı durumlarda partnerlerini görmezden gelebilir. Kontrolcü yapıları ve tutkuya olan zaaflarıyla, Akrep burçlarının en önem verdiği özellik ihtiyaçlarının karşılanmasıdır.


Yay burçları partnerleriyle eğlenceli keşiflere çıkar!

Yay burçları partnerleriyle eğlenceli keşiflere çıkar!

Yay burçları cesaretli ve meraklı yanlarıyla dikkat çeker. Cinsel yaşamlarında ise bu yönlerini sıklıkla ortaya koyar. İyi zaman geçirmek Yay burçları için oldukça önemlidir. Partnerliyle geçirecekleri zamanın sadece iyi olmasıyla yetinemezler ve yeni şeyler keşfetmek, oyunlar oynamak isterler.


Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (4 Aralık 2021)