Burçların şans ve para durumu: 15-21 Ocak haftası! Filiz Özkol yazdı

Posta Gazetesi yazarı astrolog Filiz Özkol, 15-21 Ocak haftası burçların şans ve para durumunu yazdı

15 Ocak 2022, Cumartesi 14:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için kendinizi korumaya alacaksınız. Sahiplenme içgüdülerinizi kontrol altına almalısınız. İstediğiniz konuma ulaşmak için tüm imkanlara sahipsiniz.

BOĞA: Yaşamla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygu ve hırslarınızı fazla büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız karmaşa yaşayacak. Sorumluluk duygunuzun arttığını görüyorsunuz.

İKİZLER: Duygularınızdaki artış yüzünden oto kontrol sınırlarınızı denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Bu dönemde bir karmaşa içinde olacaksınız. Aklınızı kullanın.

YENGEÇ: Yakın dostlarınızdan destek göreceksiniz. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz.

ASLAN: Yaşama analizci bir gözle bakarken, isteklerinize derin bir araştırma ve inceleme hakim olacak. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Misafirlerinizi ağırlamak adına bazı masraflar yapıyorsunuz.

BAŞAK: Bu hafta, duygulardan çok akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla vakit geçireceksiniz.

TERAZİ: Aşk gezegeni Venüs’ten yoğun enerji alacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan organizasyonlar önemli olacak. Yüksek hedefleriniz var. Bazılarınız gizli saklı duygular peşinde olacaksınız.

AKREP: Geri giden aşk gezegeni Venüs sizi olumsuz etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Fakat size karşı gelenlere de tepkinizi göstereceksiniz. Yine de iş yaptığınız kişiler önemli olacak.

YAY: İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkati üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa hemen evlilik kararı almayın.

OĞLAK: Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacak, bu konuda size karşı gelenlere hırçın davranacaksınız. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Akıllı davranarak başarılı olacaksınız.

KOVA: Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak değişik düşünceler yaşayacaksınız. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Bu nedenle oluşan gerilim ve stresi bir kenara koymalısınız.

BALIK: Değişiminiz çevrenize ilginç gelecek. Sakin ortamları tercih ederken kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğleyecek, eleştirel davranacaksınız. Sağlığınızla ilgilenin. Vitamin almak iyi gelebilir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçların şans ve para durumu: 25-31 Aralık haftası! Filiz Özkol yazdı