Burçların şans ve para durumu: 21-26Ağustos haftası! Filiz Özkol yazdı

Posta Gazetesi yazarı astrolog Filiz Özkol, 21-26 Ağustos haftası burçların şans ve para durumunu yazdı

21 Ağustos 2021, Cumartesi 15:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Kendinizi her zamankinden farklı hissediyorsunuz. İçinizde özgürlük duyguları var. Ayaklarınız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak istiyor. Kendinizi hâlâ bir yerlere ait gibi hissetmeniz sizin hatanız. Beklentilerinizi artık gündeme getirmelisiniz.

BOĞA: Otoritenizin sarsılmasına tahammülünüz yok. Eskiye ve ailenize bağlılığınız tartışılmaz. Duygularınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Güçlü sezgileriniz sayesinde yaşamın gizemini araştıracaksınız.

İKİZLER: Özgürlük duygularınızda sınır tanımak istemiyorsunuz. Karşı tarafı çok çabuk algıladığınız için çevrenizin duygusal konuları yeniden anlatmasına gerek yok. Onların sizden gizlediği olayları çok çabuk çözmeniz aranızda birtakım huzursuzluklara neden olabiliyor.

YENGEÇ: İlişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Bu hafta, özgürlüğünüzü özleseniz de bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Herkesin sorumluluğunu yüklenerek gerçek isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz.

ASLAN: Bu hafta, yaşlı kişilerin yardımına koşabilirsiniz. Siz derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen, fazla sorumluluk aldığınız zaman aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz birçok sorunu ve olayları da beraberinde getiriyor.

BAŞAK: Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

TERAZİ: Para kazanmayı seviyorsunuz. Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Tüm bunları yaparken, bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz. Kendi gücünüzü ispat etmek için başlattığınız mücadelenin içinde olmaktan büyük zevk alıyorsunuz.

AKREP: Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Yatırımlarınız konusunda hiç kimseye güvenmiyor ve kendiniz takip etmekten hoşlanıyorsunuz.

YAY: Savaşçı Mars, kariyer evinizden size destek veriyor. Yaşadığınız aşk ne olursa olsun, içinizde nedenini bilmediğiniz bir boşluk var. Yaşamı her an kucaklayan sıra dışı kişiliğinizi birilerine anlatmak için zaman kaybediyorsunuz.

OĞLAK: Bilinçaltınızın sizi sıkan baskılarından bir an önce uzaklaşın. Bu hafta, ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz fakat, kısa vade çözümler yerine uzun süreçleri tercih ediyorsunuz.

KOVA: Para kazanma konusunda kişisel çabalarınızın önemi çok büyük. Ani gelişen şartlara karşı fırsatçı davranmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın size getireceği teklifleri düşünmeden kabul etmemelisiniz. Başarı konusunda ödün vermeden yaşıyorsunuz.

BALIK: Maddi konularda açılmaktan ve genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak kısa sürede isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Bazı alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin verdiğiniz müddetçe gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçların şans ve para durumu: 14-20 Ağustos haftası! Filiz Özkol yazdı