Burcu Esmersoy: Beni ev partilerine davet etmiyorlar

Geçtiğimiz yıl Tarabya'da aylık kirası yaklaşık 30 bin TL olan villaya taşınan sunucu Burcu Esmersoy'a, ev sahibi tarafından yüklü bir zam yapıldığı iddia edilmişti. Etiler'de görüntülenen sunucu, ev kirasının 50 bin TL'ye çıktığı iddialarına cevap verdi. Esmersoy ayrıca pandemi döneminde ünlü isimlerin yaptığı ev partileri hakkında da konuştu.

04 Kasım 2020, Çarşamba 12:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burcu Esmersoy, önceki gün Etiler'de arkadaşları ile bir araya geldi. Muhabirleri görünce konuşmak için masasından kalkan sunucu, son günlerde hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi.

Habertürk'te yer alan habere göre; oturduğu villanın kirasının 50 bin TL'ye çıktığı iddialarına değinen Burcu Esmersoy, "Bugün kira günü arkadaşlar. Kimin yazdığını bilmiyorum, neden böyle şeyler yazdığını bilmiyorum. Zaten yazın kontratım yenilenecek. Zam olaylarının şimdi çıkması saçma oldu" dedi.

Yaptığı programın 15 gün araya girdiğini belirten sunucu, "Sette bazı arkadaşlarda sıkıntılar oldu. O yüzden her ihtimale karşı önlem alalım dedik" ifadelerini kullandı.

Pandemiye rağmen yapılan ev partilerine değinen ünlü sunucu, "Ben mecbur olmadıkça bir yere gitmiyorum, sadece arkadaşlarımla doğum günümü kutlamıştım. Zaten beni ev partilerine davet etmiyorlar" şeklinde konuştu.

Yeşilçam'ın 'Afrodit'i Banu Alkan ile arası açık olan Esmersoy, "Arkadaşlar bunları konuşmuyorum, teşekkür ederim" dedi.

İddia neydi?

İddia neydi?

Esmersoy'un, aylık 30 bin TL ödediği kiraya ev sahibinin 20 bin TL zam yapmak istediği iddia edilmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinan Akçıl, Ayda'nın babasıyla görüştü: Yaşamın boyunca yanında olmak istiyorum