Burcu Esmersoy para dolu zarfla görüntülendi: Yatırımlarımı gayrimenkule yaparım

Magazin dünyasının gözde isimlerinden olan Burcu Esmersoy, önceki gün Etiler'de elinde para dolu zarf ile döviz bürosu-banka arasında koşuştururken görüntülendi. Gazetecileri görünce şaşıran Esmersoy, basın mensuplarıyla sohbet etti.

17 Kasım 2021, Çarşamba 08:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Etiler'de döviz bürosundan çıktığı esnada karşısında gazetecileri görünce şaşkınlık içerisinde kalan Burcu Esmersoy, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti.

Ünlü sunucu, "Kazandıklarınızla bir yatırım yapıyor musunuz?" sorusuna, "Ben oldu olası yatırımlarımı gayrimenkule yaparım. Ev alıyorum bildiğiniz üzere" yanıtını verdi.

Burcu Esmersoy, "Döviz bürosundaydım. Euro bozdurdum. Ödemelerimden dolayı şimdi de parayı bankaya yatıracağım" ifadelerini kullandı.

Giyim tarzıyla dikkat çeken Esmersoy, "Bu benim ikinci elden aldığım bir erkek takımı. Bir süredir ikinci el kıyafetler kullanıyorum" açıklamasını yaptı.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; 45 yaşındaki güzel, "Tüketim çılgınlığının önüne geçmek için bir süredir bu şekilde ilerliyorum. Kendi ekonomi de iyi yönetiyorum bu vesileyle" dedi.

Esmersoy, daha önce verdiği bir röportajda; "Çalıştıkça ışıldıyorum. Sağlıklı bir hayat yaşıyorum. 8.30’da uykum geliyor. Uygulama indirdim, telefonum 8’de kapanıyor."

"9.30-10.00’da yatıyorum. Sabah 5’te uyanıyorum. Spor, düzenli hayat, sağlıklı beslenme" demişti.

Kök hücre yaptırdığını söyleyen ünlü sunucu, estetik hakkında, "Kolajen desteği de var. Botoks olabilir ama dolguyla işim yok" ifadelerini kullanmıştı.

Beyaz ekmek yemediğinden bahseden ve fit vücuduyla bilinen sunucu, "Simit delisiyim. Pazar günü ödül yapıyorum. "

"Simit, tereyağı, reçel. Kahvaltıda sekiz simit yerim" sözleriyle şaşırtmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elif Yılmaz çölde stres attı