Burcu Esmersoy yeni evinin dekorasyonunu hangi sosyetik isme emanet etti?

Bekir Saçar ile Görünün Adam köşesinde bu hafta...

21 Eylül 2019, Cumartesi 07:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burcu Esmersoy eşi Berk Suyabatmaz’dan 7 Eylül’de tek celsede anlaşmalı olarak boşanmıştı. Boşanır boşanmaz Emirgan’da bir ev kiralayan Burcu, Zincirlikuyu’da bir otele yerleşmişti.

Burcu’nun evinin dekorasyonuna sosyetik dekoratör Alara Koçibey el atmış ve keyifli bir ev yaratmış. Burcu geçen çarşamba Göktürk’teki, eski evinden eşyalarını yeni evine taşıttı.

UFUKTA NİKÂH GÖRÜNDÜ

UFUKTA NİKÂH GÖRÜNDÜ

Ömer-Arzu Sabancı’nın büyük oğlu Hacı iki senedir Nazlı Kayı ile flört ediyor. Evliliğe hiç sıcak bakmayan Hacı, bu kararından sonunda vazgeçmiş. Hacı ile Nazlı evlilik kararı almış. Henüz yakın aile dışında kimse bilmiyor. İlk benden duyun istedim.

KARŞINIZDA BARRUS BY FERYAL GÜLMAN

KARŞINIZDA BARRUS BY FERYAL GÜLMAN

Sosyetede güzel giyinen moda ikonu olarak görülen birçok kadın modacılığa soyunmuştu. Bunlardan biri de Feryal Gülman. Üç ay önce ‘Barrus’ markası ile anlaşıp koleksiyon hazırlamaya başlayan Gülman koleksiyonunu tamamladı. 15 Ekim’de ‘Barrus by Feryal Gülman’ görücüye çıkacak.

ERKEK ERKEĞE PERU TATİLİ

ERKEK ERKEĞE PERU TATİLİ

Nişantaşı’nda para çekmek için bankamatik kuyruğuna girdim. Sırada bekleyenlerden biri de Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko'nun oğlu Can’dı. Elinde valizi ile yanındaki arkadaşına anlatıyordu: “Güney Amerika’da gezmediğim bir tek Peru kaldı. Bugün arkadaşlarımla oraya gidiyorum. Erkek erkeğe tatil yapacağız.” Can, sevgilisi Deniz Aktaş olmadan hiç tatile çıkmazdı. Nedenini çok merak ettim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder