Burcu Esmersoy’dan nispet pozları

Arkadaşlarıyla tatile çıkan Burcu Esmersoy, kısa zaman önce sevgilisinden ayrılmıştı. Esmersoy sosyal medyadan adeta nispet pozları paylaşıyor.

23 Haziran 2020, Salı 08:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz'dan ayrıldıktan sonra Allan Hakko'yla yeni bir aşka yelken açmıştı. 1.5 ay aşk yaşadığı Allan Hakko’dan 3 hafta önce ayrılmıştı. 

Ayrılık acısını yenmek için kız arkadaşlarıyla moral tatiline çıktı. Marmaris’e giden Esmersoy, Instagram’da bol bol renkli plaj kıyafetleri içinde neşeli fotoğraflar paylaşıyor.

İddiaya göre bu aşkı, Burcu Esmersoy'un disiplinli hayatı ve işine daha çok zaman ayırması bitirdi. Gezmeyi ve sosyalleşmeyi seven Allan Hakko'nun da arkadaşlarına, "Burcu sadece işine aşık" dediği öğrenildi.

Burcu Esmersoy, geçen günlerde "Hayatında utanacak bir şey yapmadığını, kariyerindeki noktaya hak ederek ve çalışarak geldiğini" söyleyerek şöyle konuşmuştu:

Hep çok çalıştım, geldiğim yere kendi çabamla geldim. Hak ettiğim yerdeyim, hak ettiğim hayatı yaşıyorum. Güçlendim, aslında bizim işte derimiz kalınlaşıyor ya çok da kalın derim yok ama benim de üzüldüğüm, eve kapandığım, depresyon yaşadığım zamanlar oluyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı duyurdu: 'Exatlon Challenge Türkiye' başlıyor