Burcu Esmersoy'un fotoğrafındaki 300 bin liralık detay

Lüks saatlere tutkusuyla bilinen Burcu Esmersoy, sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafta 300 bin liralık saatiyle dikkat çekti.

07 Ağustos 2020, Cuma 08:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burcu Esmersoy’un, İtalyan sevgilisiyle yaptığı tekne tatilinde bir detay dikkat çekti. Esmersoy, Instagram’da paylaştığı bu pozunda 300 bin liralık Audemars Piguet marka saatini de gösterdi. Ünlü sunucunun daha önce de özel yapım 225 bin TL’lik saati çok konuşulmuştu.

2 yıl önce de Audemars Piquet marka saati kendisinin aldığı ve değerinin tamı tamına 57.200 İsviçre Frangı ( O dönem 278 bin TL) olduğu öğrenildi. Güzel sunucunun satın aldığı saatten dövizin artışıyla birlikte kısa sürede iyi kar etti.

Burcu Esmersoy daha önce de arkadaşlarıyla çıktığı yemekte 400 bin TL’lik saatiyle dikkat çekmişti.

Arda Turan'la saat polemiği

Arda Turan'la saat polemiği

Burcu Esmersoy ne zaman saatiyle gündeme gelse, akıllara hemen Arda Turan'la yaşadığı saat polemiği geliyor. Saat koleksiyonu yapan Arda Turan 225 bin TL’lik Patek Philippe marka saatini bir süreliğine Burcu Esmersoy’a vermişti.


Bir dönem aşk yaşayan çift, ayrılıktan sonra Burcu saati iade etmekte biraz gecikti. Arda Turan ortak dostlarına ‘Saatimi aldı, geri vermedi’ deyince Burcu alındı. Aralarında soğuk rüzgarlar esti.Bunun üzerine Burcu Esmersoy, saati bir arkadaşıyla Barcelona’ya Arda Turan’a göndermişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2 çocuğu olan 'Bizimkiler'in 'Cemil'i Uğurtan Sayıner'e arkadaşları bakıyor