Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinin nikah tarihi belli oldu

İkinci kez evlenmek için gün sayan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinin nikâh töreninin detayları ortaya çıktı. Çift, daha önce iddia edildiği gibi 14 Şubat’ta değil, 22 Şubat’ta Swissotel’de yapılacak bir törenle dünyaevine girecek.

10 Şubat 2021, Çarşamba 09:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, ikinci kez nikah masasına oturuyor. Hürriyet'ten Mehemt Üstündağ'ın haberine göre; pandemi koşulları nedeniyle küçük bir davetli grubu eşliğinde evlenecek olan çiftin nikâh şahitliğini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve ünlü sanatçı Sibel Can üstlenecek.

Sinan Akçıl’ın bizzat aradığı Bakan Soylu, törene seve seve katılacağını belirtmiş. Bu arada çift, Türk örf ve adetlerine uygun bir isteme töreni de gerçekleştirdi.

Kız istemeye Burcu Kıratlı’nın ailesinin evine davul-zurna ekibi ile giden Sinan Akçıl ve ailesi, site sakinlerini şaşırttı. Ancak bu mutlu güne komşular da kayıtsız kalamadı ve onlar da ritim tutarak, çifte mutluluklar diledi.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl’ın gelinlik ve damatlığını ise ünlü modacı Hakan Akkaya hazırlıyor. Geçtiğimiz günlerde son provasına giden oyuncu Burcu Kıratlı’ya annesi Gül Erçetingöz de eşlik etti.

Öte yandan çiftin düğün hazırlıkları tamamlanmak üzere... Balayı için de İtalya’nın romantik destinasyonu Como Gölü’ne gidecekler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mustafa Tohma'dan Seren Serengil'e dev ayıcıklı evlilik teklifi