Burcunuza göre şanslı olduğunuz konuyu açıklıyoruz

Şans o kadar ilginç bir faktör ki, kimi zaman hiç beklemediğiniz bir anda sizi bulur, kimi zaman da tamamen ortadan yok olur. Bazı insanların doğuştan şanslı olduklarını düşünüyor olabilirsiniz. Bunun nedeni çok yüksek ihtimal sahip oldukları burçlardır. Gelin şimdi hangi burç hangi konuda şanslıymış öğrenelim...

31 Ekim 2021, Pazar 11:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

Koç burcu hayatındaki şansı kendi yaratır. Çalışkan Koçlar hırslı ve akılcıdır. Kararlarından asla vazgeçmezler. Sonunda istediklerini alırlar. Koç burçları için yönetmek bir özelliktir. Bu nedenle genellikle başkaları için şans yaratırlar.

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Doğuştan şanslı olan Boğa burcunun en büyük şansı aileleridir. Genellikle modern ve genç ailelerde doğan Boğa burçlarının ebeveynleri çok anlayışlıdır. Yine de en çok ailelerinden yakınırlar.

Diğer şanslı oldukları konu ise kolaylıkla iş bulabiliyor olmaları.

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

İkizler burcunun şansı en çok para konusunda açıktır. Hiç beklemedikleri anlarda ellerine para geçer. Cüzdanları neredeyse her zaman doludur.

En büyük zevklerinden biri sahip oldukları parayı harcamaktır. Sevdikleri için alışveriş yapar ve onlar için en güzel hediyeleri almaya çalışırlar.

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Yengeçler arkadaşlık konusunda şanslıdırlar. Ne zaman yardıma ihtiyaçları olsa, etraflarında onlara yardım edecek en az 5 arkadaşı vardır. Nereye gitseler bir arkadaşları olduğu için hiçbir şekilde açıkta kalmazlar. Her zaman, sahip oldukları arkadaşları onlar için, elinden geleni yapabilecek dost kategorisine girmeye hazır insanlardır.

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Aslanlar, şans konusuna inanıp inanmamak arasında gidip gelirler. Hayatlarında iyi giden şeylerin onlar tarafından ortaya konulduğunu iddia etseler de aslında büyük bir şans faktörü daima hayatlarında vardır.

Çalıştıkları iş yerinden tutun da sevgilisine kadar, işlerin yolunda gitmesinde zamanlamanın yanında, en büyük etken şanstır.

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Başak burcu daha çok şanssızlıkları ile tanınırlar. Yapmaya karar verdikleri işler hep yarım kalır. Bu durumun farkında olan Başaklar genellikle kaderlerine ağlarlar. Etrafta işleri yolunda giden bir sürü insan varken, onların böyle kalması oldukça kötüdür.

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Terazi burçları son derece şanslıdır. Hiç tahmin etmedikleri işlere girerler, hatta iş onları bulur. Hiç hayal edemeyecekleri insanları kendilerine aşık ederler ve bu aşklar uzun sürelidir.

AKREP BURCU

AKREP BURCU

Akreplerin şanslı oldukları konu aşktır ve doğru kişileri bulduklarında çok uzun süreli ilişkilere adım atarlar. Dışarıdan görünen ve bilinenin aksine Akrep kavgacı değil, yapıcıdır.

Sevgisini sonsuz derecede paylaşmak ister. Sorunları çözmek için konuşmayı tercih eder. Bu açıdan Akrepler uzun aşklarda oldukça şanslıdır.

YAY BURCU

YAY BURCU

Yaylar 'yapamam' dedikleri şeyleri yapabilme konusunda son derece şanslıdırlar. Söylenip durdukları, yakındıkları her şey gerçekleşir ve bu yüzden bazen fazla dırdırcı olabilirler. İstedikleri şeyleri birden fazla söyleyince, sanki bir büyü gerçekleşir ve oluverir. Şans, Yayların yanındadır.

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Oğlakların, şanslı oldukları konu yok denecek kadar azdır. Kaderin tokadını yeme konusunda şanslı oldukları doğru olabilir. Keskin zekalarını kullansalar ve başkalarına da kullanmasını söyleseler de, nedense, hep o başkaları yanlış şeyler yapar. Oğlaklar da deliye döner. Şanssızlık onların hayatlarında köklü bir yer edinmiştir.

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Kovaların genel itibari ile şanslı oldukları konu eşleridir. Güzel insanlar ile karşılaşır. Gerçek sevgiyi yakalama ihtimalleri ise oldukça fazladır.

Kovalar, aşkı bulduklarında bırakmadıklarından, onları bulanlar da şanslıdır diyebiliriz. Böyle bir şans alışverişinde bulunmak ise herkese nasip değildir.

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Balıklar, yaşadıkları çevre konusunda oldukça şanslıdırlar. Rahat hareket edebilecekleri, kimsenin onlara karışmayacağı bir çevrede yaşar ve o çevreden ayrılmak dahi istemezler.

İstediklerini yapabilecekleri ve kendi gibi hissedebilecekleri hiçbir ortamdan vazgeçmek istememeleri çok mantıklıdır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçların Arapça karşılıklarına çok şaşıracaksınız!