Bursaspor'dan Ali Akman açıklaması: Tekliflerimizi kabul etmedi

Bursaspor'un genç yıldız adayı Ali Akman, yeni sezondan itibaren geçerli olmak üzere Eintracht Frankfurt'la sözleşme imzalamıştı. Bursaspor bu transferden para kazanamayacak ve Ali Akman Almanya'ya bedelsiz olarak gidecek. Yönetici ADil Cenkçiler bu durumla ilgili açıklama yaptı.

02 Şubat 2021, Salı 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bursaspor Genel Menajeri Adil Cenkçiler, Alman ekibi E.Frankfurt ile 4 yıllık sözleşme imzalayan ve sezon sonunda bedava gidecek olan Ali Akman'la ilgili konuştu.

Cenkçiler, "Ali Akman'a, 'Yapacağımız sözleşmeye serbest kalma tutarını sen kendin yaz' dedik, ama kabul etmedi. Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız ailesiyle de görüştü, ama sözleşme uzatamadık. Son haftaya kadar oynayacağını söyledi. Bizim Ali'yi kadro dışı bırakma gibi bir niyetimiz yok" dedi.

"Geçen sezon çok kırılmış"

"Geçen sezon çok kırılmış"

Ben 4 ay önce göreve başladım ve doğrudan Ali ile görüştüm. Çok sevdiğim bir kardeşim ama daha o gün anladım sözleşme imzalamayacağını. Ali, bize geçen sene yapılanlardan dolayı çok kırıldığını, çok üzüldüğünü söyledi. Çok duygusal bir çocuk. Gönül isterdi ki Enes Ünal gibi para kazandırıp gitsin, olmadı. Son olarak, Ali bize, "Son 90 dakikaya dek terimin son damlasına kadar Bursaspor için mücadele edeceğim" dedi. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beşiktaş Tin Jedvaj transferini neden bitiremedi?