Burun estetiğinde dikiş izine son!

Burun estetiğinde dikiş izine son!

Özel ENTO KBB Cerrahi Merkezi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Korhan:"Kapalı rinoplasti (burun estetiği) sonrasında burun ucu esnekliğini kaybetmiyor. Kesi izi oluşmuyor"

 

14 Mart 2017, Salı 10:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Özel ENTO KBB Cerrahi Merkezi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. İbrahim Korhan, kapalı rinoplasti (burun estetiği) ameliyatında dikiş izi oluşmadığını belirtti.
Burun estetiği ameliyatına ilişkin yazılı açıklama yapan Korhan, Kapalı Rinoplasti yöntemi sayesinde burun bağlarının korunduğunu, böylece daha doğal bir şekil verildiğini dile getirdi.
 

Şişlik ve morluklar kişinin cilt yapısına bağlı olarak değişebiliyor

Burun estetiğinden sonra oluşan ödem ve morluklardan korkan hastaların bu teknik sayesinde daha rahat operasyon kararı verdiklerini ifade eden Korhan, şunları kaydetti: "Birçok hasta sosyal medya aracılığıyla bize ulaşarak online konsültasyon sonrasında ameliyat kararı veriyor. Burun ucunda bir kesi olmadığından ödem daha az oluşuyor ve iyileşme süreci daha kolay atlatılıyor.

Hastaların memnuniyetini gözlemliyoruz. Şişlik ve morluklar kişinin cilt yapısına bağlı olarak değişebiliyor. Kapalı rinoplasti sonrasında burun ucu esnekliğini kaybetmiyor. Burunda bir his kaybı gelişmiyor. Kesi izi oluşmuyor."

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bel ağrısına iyi gelen cinsel ilişki pozisyonu açıklandı