Buse Varol: İstediğim her şeye sahip oldum

Eliz adını verdiği kızını kucağına alarak, ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Buse Varol, Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Çiçeği burnunda anne Varol, "Evlenmeden önce de bu imkanlara sahip miydin?" sorusuna yanıt verdi.

15 Mart 2021, Pazartesi 16:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Üç yıl önce dünyaevine giren Alişan-Buse Varol çifti, geçtiğimiz ay ikinci kez anne-baba olmuştu. 2019'un şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına alan ikili, bu kez kızlarına Eliz adını vermişti. Sevincini takipçileriyle paylaşmaya devam eden Buse Varol, önceki gün Instagram'dan takipçileri ile soru-cevap etkinliği gerçekleştirdi.

'ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN'

'ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN'

Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Buse Varol, takipçisinin, "Hem spor, hem ev işi, hem yemek, çocukların bakımı, cilt bakımı, sosyal medya... Hepsine nasıl yetişiyorsun?" sorusuna yanıt verdi.

Varol, "Vallahi, yemin ederim 3 gündür acayip uykusuzum. Burak ağlıyor sürekli uykusundan uyanıp. Koşarak onun yanına gidiyorum. Tam uyudu derken Eliz ağlamaya başlıyor ve aralıksız bir saat. Tabii ki yardımcılarımız var, Allah onlardan razı olsun ama yine de evde çoğu şey kadında bitiyor. Sonra 3 numaram Alişan'a. Yemek yap, onunla ilgilen, çocuklar uyurken derken günler geçiyor. Bu arada eğer kendime ve eşime zaman ayırmazsam herhalde patlarım. Tüm bu yorgunluklarıma değer ama" ifadelerini kullandı.

"Üçüncü çocuğu istiyoruz" diyen ünlü oyuncu, "Evlenmeden önce de bu imkanlara sahip miydin?" sorusuna; "İmkan derken neyi kastettiniz bilmiyorum ama hayatımın her döneminde istediğim her şeye sahip oldum. (Maddi ve manevi...) O yüzden sanırım cevabım; evet ama tabii ki evlendikten sonraki sahip olduğum en iyi şey; aşk... Umarım merakınızı giderebilmişimdir, sevgiler" yanıtını verdi.

'TARTILMAYI DÜŞÜNMÜYORUM'

'TARTILMAYI DÜŞÜNMÜYORUM'

Spor yapmayı aksatmayan Varol, bir kullanıcının "Emziriyor musun? Bir de şu anda kaç kilosun?" sorusunu, "Hem emziriyorum, hem sütümü sağıp, veriyorum hem mama takviyesi de var... İyice zayıflayana kadar tartılmayı düşünmüyorum" şeklinde cevapladı.


Alişan ile 2017 yılında birlikte rol aldığı dizi setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Buse Varol, takipçisinin "Eşiniz ne kadar şanslı senin gibi mükemmel bir insana sahip olduğu için. Harika bir eş, harika bir anne..." sözlerine, "Çok teşekkürler, şans tek taraflı değil ama ben de çok şanslıyım" yanıtını verdi.


VERDİĞİ KİLOLAR DİKKAT ÇEKTİ

VERDİĞİ KİLOLAR DİKKAT ÇEKTİ

Varol, geçtiğimiz haftalarda da fit görüntüsüyle dikkat çekmişti. Sabah-akşam yürüyüş yapan ve günde 2.5 litre su tüketen Buse Varol'un, bu sayede doğum kilolarından kurtulduğu öğrenildi.


SEREN SERENGİL'İN SÖZLERİ OLAY OLMUŞTU

SEREN SERENGİL'İN SÖZLERİ OLAY OLMUŞTU

Öte yandan Beyaz Tv'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Seren Serengil'in, Buse Varol için yaptığı yorum çok konuşulmuştu. Programda Alişan ve Buse Varol hakkında konuşan Seren Serengil, Alişan'ı yere göğe sığdıramazken; eşi Buse Varol'un hayatının en iyi zamanlarını yaşadığını ve Alişan'dan önce yetenekli ve tanınan bir oyuncu olmadığını söylemişti.


Seren Serengil, "Ali'nin (Alişan) hakkını neden verelim, çünkü karısına çok iyi bir hamilelik geçirtti, el üstünde tuttu. Ailesine çok düşkün olmasına rağmen kızın her dediği yapılıyor, her istediği alınıyor. Kız hayatında görebileceği en şartlarda ve en iyi şekilde yaşıyor. Çok da iyi ve tanınan bir oyuncu değildi zaten. Alişan'la evlenerek hayatını garanti altına aldı. Mutlu ve güzel bir evliliği var. Bence Ali çok iyi bir eş, örnek alınması gerekiyor." açıklamasını yapmıştı.


ARTO DA SERT ÇIKTI

ARTO DA SERT ÇIKTI

Bircan Bali'nin "Alişan'ı seversiniz sevmezsiniz ama..." ile başlayan cümlesi sivri dilli Arto'nun "Sevmeyiz!" cevabıyla da kesildi. Arto, Seren Serengil sözleri üzerine Buse Varol için "Çok akıllı kız" demişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER John Legend ödülünü sarımsak doğrayarak kutladı