Buse Varol: Karnımdaki 5 haftalık bebeğimi melekler korudu

İstanbul'dan ailesi ve çocuğunun bakıcısı ile birlikte İzmir yönüne giden Alişan'ın kullandığı otomobil takla atmıştı. Otomobili kullanan Alişan ile eşi Buse Varol ve oğulları Burak Tektaş kazayı yara almadan atlattı. Küçük Burak'ın Vietnam uyruklu bakıcısı Marianne Villamer Candayan (43) ise yaralandı. Kaza sonrası Buse Varol'dan ilk paylaşım geldi.

26 Haziran 2020, Cuma 13:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alişan önceki gün İzmir-Manisa otobanında trafik kazası geçirmişti. Araçta hamile eşi Buse Varol, 1.5 yaşındaki oğulları Burak ve Vietnamlı dadısı Marianne de vardı. 5 takla atan cipten yara almadan çıkan Buse Varol, olayın şokunu hâlâ üzerlerinden atamadıklarını söyledi. Buse Varol, “Araç takla attıkça Burak’ın ‘Anne’ diye ağlaması kulaklarımda çınlıyor. Bütün gece gözümüze uyku girmedi. Kurtulmamız bir mucizeydi” dedi.Kaza sonrası sosyal medyadan ilk defa paylaşım yapan Buse Varol, şu satırları yazdı:

Allah'a binlerce şükürler olsun, biz yeni bir hayata başladık. Allah evladıma, bana, eşime ve dadımıza bir şans daha verdi. İnanılmaz korkunç ve felaket dakikalar yaşadık. Bir daha yaşatmasın Allah'ım. Hiç kimseye.. 

Bu süreçte arayan, mesaj atan, dm den yazan, bir şekilde bize ulaşmaya çalışıp, bizi merak eden herkese çok teşekkür ederim. Ne kadar çok sevenimiz varmış. Ne güzel insanlar biriktirmişiz. Ne kadar şükretsem de az kalır.. Bizi Burak'ın ve karnımdaki 5 haftalık bebeğimin melekleri korudu buna eminim. Allah bizi resmen pamuklara sarıp korudu. Ufak tefek yaralarla atlattık. Ailelerimize bağışladı Allah. Yazacak çok şeyim var ama sığdıramam.. Yanımızda olan herkesten Allah razı olsun.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım ile görüşmek için taktik geliştirdi