Buse Varol kimdir? Kaç yaşında?

Alişan ve Buse Varol'un bebeği dünyaya geldi. Çift, bebeklerine Burak adını verdi. Bu heyecan verici gelişmenin ardından "Buse Varol kimdir?" sorusu bir kez daha aratılmaya başlandı.

13 Şubat 2019, Çarşamba 11:46
A A
Buse Varol kimdir? Kaç yaşında?

Geçen yıl mayıs ayında evlenen Alişan ve Buse varol çiftinin bebeği dünyaya geldi. Bebek 4 kilo 265 gram olarak dünyaya gelirken Buse Varol'un ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Bu gelişmenin ardından Varol hakkında detaylı bilgiye sahip olmayanlar "Buse Varol kimdir?" sorusunu yöneltmeye başladı.

BUSE VAROL KİMDİR?

Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun Liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan güzel oyuncu uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçmiştir.

Mota Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu Özel Ders almıştır. Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterini canlandıran Varol ayrıca Arka Sokaklar Dizisinde Yasemin İsimli bir Polis memurunu canlandırmıştır. Güzelliğiyle ön plana çıkmayı başaran oyuncumuzun fiziksel özellikleri de dikkat çekmektedir; 174 cm boyunda, 56 kg, saç rengi kumral göz rengi ise mavidir.

Modelliğin sonucunda tanınmaya başlayan Varol oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır. Teklifleri değerlendiren Buse Varol, modelliği bırakarak oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır. İlk dizisi 2013 yılında yayınlanan Tozlu Yollar adlı olmuştur. Bu dizi de Şerife adlı karaktere canlandıran Buse Varol ardından Arka Sokaklar adlı diziden teklif almış ve 2 yıl boyunca burada Yasemin karakterini canlandırmıştır.

Buse Varol, yapımcılığını Türker İnanoğlu ve Erler Film'in üstlendiği Dostlar Mahallesi adlı dizi filminde Alişan ve Çağla Şikel ile birlikte taksicilik yapmak zorunda kalan bir üniversite öğrencisi olan Bahar karakterini canlandırdı.

BUSE VAROLÛN YER ALDIĞI YAPIMLAR

Sevda Kuşun Kanadında

Kış Güneşi

Şehrin Melekleri

Arka Sokaklar

Tozlu Yollar

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimler 14 Şubat'ta nerede sahne alacak?