Onlar zoru seçti: Mide ameliyatı olmadan da büyük kilolar verilebildiğini kanıtlayan ünlüler

Magazinin en bomba olayları, genelde bir anda zayıflayan ünlüler oluyor. Bir diyete başlamadan önce kim nasıl zayıflamış diye şöyle bir bakıyoruz. Çünkü kendimizi garantiye almak istiyoruz. Son zamanlarda iyi bir zayıflama planı çıkarmak istiyorsanız, kilo veren ünlülerin zayıflama yöntemleri yol gösterecektir.

03 Şubat 2021, Çarşamba 14:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Büşra Pekin - 15 kilo

Büşra Pekin - 15 kilo

Çok Güzel Hareketler Bunlar programındayken kilolu haliyle hatırladığımız oyuncu Büşra Pekin, "Sağlıklı bir diyet uyguladım, spor yaptım. 6 yılda 12 kilo verdim. Yani benimki bir anda olmadı" diyerek nasıl kilo verdiğini açıklamıştı.

Elbette ünlü oyuncunun zayıflamasında ünlülerin zayıflama koçu olarak bilinen Şeyda Coşkun'un etkisi büyük.

Gizem Tuncer - 40 kilo

Gizem Tuncer - 40 kilo

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer ilk albümü piyasaya çıkmadan önce fazla kilolarından kurtulmayı başarmıştı. 75 günde tam 40 kilo vererek müzik dünyasına merhaba diyen sanatçı kilo verme sürecini şu şekilde anlatmıştı.


40 kilo verdim, 90 kilodan 50’ye düştüm. Şeyda Coşkun ile çalıştım. Duygusal yiyiciydim. Sıkıntı yaşadığımda ne varsa yiyordum. Buzdolabıyla sosyalleşiyordum. Restoranda tıka basa yiyordum, başka şeyler yiyebilmek için kusuyordum, yeniden sipariş veriyordum. Babam çok üzülüyordu. Mağazada etek deniyordum. Kapanmadı ve cart diye yırtıldı. Denize giremezsin, şort giyemezsin. Bir kadın için çok incitici. Annemi aradım, 'Çok çirkinim, hiç kimsem yok gibi hissediyorum' diye ciğerim sökülene kadar ağladım."


 Şahan Gökbakar- 35 kilo

Şahan Gökbakar- 35 kilo

Şahan Gökbakar 100 kilonun üzerine çıkınca eşi Selin Gökbakar’ın desteğiyle ketojonik diyete başlamıştı.5 ay boyunca çok katı bir diyet yaptı ve fazla kilolarının çoğundan kurtuldu. 1 yılda tam 35 kilo verdi.


 Uraz Kaygılaroğlu-64 kilo

Uraz Kaygılaroğlu-64 kilo

2008 yılında Es Es dizisi ile ilk kez karşımıza çıkan Uraz Kaygılaroğlu, 2011 yılında da Pis Yedili'de Canburger karakterini canlandırmıştı. Tıbbi bir operasyon geçirmeden kilo vermeye çalışan oyuncu 2 yılda 140 kilodan 76 kiloya indi.


Şimdilerde Sefir'in kızı dizisinde boy gösteren oyuncu kilo verme sürecine nasıl başladığını şu sözlerle anlatmıştı:

Diyetle kilo verdim. Bir gün kuzenim Meriç ile giyinirken ki kendisi çok zayıftır. Çorabımı çekmek için eğildim. O sırada kuzenim 'Eğil de bir göbeğine bak' dedi. Normalde ayı vb. hayvan benzetmelerine çok maruz kalsam da o laf benim çok ağrıma gitti. Sonra yememeye başladım ve 15-20 kilo verdim."


 Şeyla Halis- 40 kilo

Şeyla Halis- 40 kilo

Hepimizin Cennet Mahallesi dizisinden tanıdığı usta tiyatrocu Şeyla Halis, yaşam şeklinde yaptığı değişikliklerle ameliyatsız tam 40 kilo verdi. Yürüyüş, yüzme ve sağlıklı beslenme ile cerrahi müdahale olmadan fazla kilolarından kurtulmayı başaranlardan.

 Elif Sümbül Sert- 33 kilo

Elif Sümbül Sert- 33 kilo

Çalıkuşu dizinden tanıdığımız Sütlü Nuriye Elif Sümbül Sert, tam 33 kilo verdi. Doğum sonraki kilolarından kurtulmak için özel bir diyet ya da spor uygulamayan Sert, merak saldığı direk dansı ile hızla kilo vermeye başlamış. Özel hayatında yeni bir sayda açması ve yeniden aşık olması ise bu süreci hayli hızlandırmış.

Uğur Yücel- 30 kilo

Uğur Yücel- 30 kilo

Uğur Yücel son yıllarda hayli kilo almıştı ancak rol aldığı Familya dizisi için fazla kiloların kurtulmayı başardı. Sıkı bir diyet programı uygulayarak 11 ayda tam 30 kilo verdi.

 Seda Akgün- 25 kilo

Seda Akgün- 25 kilo

6 ayda 25 kilo veren ünlü sunucu Seda Akgün’ün bu kadar kısa sürede kilo vermesi acaba mide ameliyatı mı oldu sorusunu gündeme gelmişti. Zayıflama döneminde vücudunda sarkma olmadığını, mineral ve magnezyumu hiç eksik etmediğini belirterek söylendiği gibi mide ameliyatı olmadığını sağlıklı beslenerek fazla kilolarından kurtulduğunu belirtti.

İrem Derici- 17 kilo

İrem Derici- 17 kilo

Türkiye’nin son yıllarda en çok konuşulan isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı İrem Derici verdiği kilolar ile hayli dikkat çekmişti. Güzel şarkıcı toplamda 17 kilo vererek fit bir görünüme kavuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Egzersiz yapmadan daha ince bir bele sahip olmanın 16 yolu