Büyük beden model Ashley Graham durmuyor!

Ashley Graham, kocası Justin Ervin ile spor salonunda egzersiz yaparken görüntülendi

25 Mayıs 2017, Perşembe 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ashley Graham, son zamanlarda yeni çıkardığı kitabını ülke çapında tanıtmak için fazlasıyla meşguldü.  Ancak geçtiğimiz Çarşamba günü yorucu basın turuna bir ara veren Ashley, soluğu fitness salonunda aldı.

29 yaşındaki model 7 senelik eşi Justin Ervin ile Los Angeles’ta spor yaptı.

Yorucu antrenmanlarını tamamlayan çift ‘çak’ yaparak bunu kutladı. İkili ekipmanlar üzerinde çeşitli spor hareketlerini yaparken ter içinde kaldı. Ayrıca spor aletlerinin nasıl kullanılacağını ve yapmaları gereken egzersizleri gösteren bir spor hocaları olduğu görülüyordu. 

Ashley salonda da spor ve şık bir tarzdaydı. Model geniş dekolteli bir üst giymişti ve bacaklarını saran dar bir spor taytı tercih etmişti. Koyu saçlarını topuz yapan model, aksesuar olarak halka küpeler ve gümüş bir kolye kullanmıştı.

Herkesin beğendiği büyük beden model, kum saati görünümünü nasıl sağladığıyla ilgili de taktikler verdi.

‘Genellikle egzersiz yaparken ağırlığı kaldırıp boynumun ve omuzlarımın arkasına götürüyorum ve belimi sağa sola çeviriyorum’ diyen model ‘Bu basit egzersiz size harika bir kum saati görünümü kazandırır’ diye ekledi.

Ancak güzel model spor konusunda harika olmadığını itiraf etti ve ‘Her gün egzersiz yapmıyorum’ dedi.

Ashley, dünyanın ilk büyük beden mankeni unvanına sahip. 1.75 boyunda ve 82 kg. Gerek verdiği pozlar gerekse yaptığı açıklamalarla kendisiyle ne kadar barışık ve cesur olduğunu kanıtlıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder