Büyük bedenlere ilham: Instagram'da takip etmeniz gereken 10 büyük beden model

Büyük bedenler nasıl giyinmeli? Önemli bir soru. Her büyük beden hayatının bir döneminde en az bir kez bu soruyu sormuştur Google'a. Büyük bedenlerin giyinmesi küçük bedenlere göre daha zor hale gelebiliyor. Elbette bunun birincil sorumlusu moda sektörü. Hal böyle olunca biraz büyük beden modellerden öğrenmemiz gerekenler var.

21 Ocak 2021, Perşembe 18:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Jada Sezer

Jada büyük göğüslü olup koşamayacağına inananlar için de büyük bir ilham kaynağı. 2018'de Jada Londra Maratonu'nda koşarak sporun her şekil ve her beden için olduğunu bir kez daha kanıtladı. 

Sonny Turner

Sonny'nin en çok açık sözlülüğünü seviyoruz. Instagram ve gerçek hayattaki vücutların ne kadar farklı olduğunu, poz veren vücutların, photoshop ile üzerinde oynanmış fotoğrafların ne kadar farklı olduğunu göstermesini. 


Precious Lee

Precious Lee moda sektörünün ve podyumların yakından tanıdığı bir isim. Kendisi aynı zamanda Rihanna, Lizzo ve Bella Hadid gibi isimlerle 2020 Savage x Fenty şovunda yürümüştü

Barbie Ferreira

Barbie'yi Euphoria dizisindeki Kat Hernandez rolünden tanıyanlarınız olabilir. Peki onun aynı zamanda çok başarılı bir model olduğunu biliyor muydunuz?

Saffi Karina

Saffi için bir açıklama yazma gereği bile duymuyoruz. O sadece farklı vücut tiplerinin varlığını haykıran biri değil aynı zamanda farklı ırkların da var olduğunu sık sık hatırlatan duyarlı biri. 

Naomi Shimada

Ondan sadece giyim ve poz verme konusunda ilham almayacaksınız. Profilinizde biraz tur atarsınız muhtemelen arkadaş olmak isteyeceksiniz. 


Candice Huffine

Beden olumlama ve spor, Candice'in profilinde ana tema. Eğer spor yapmak için motivasyon bulmakta zorluk çekiyorsanız Candice'in profiline davetlisiniz. 

Ashley Graham

Bu listede belki de Ashley ile karşılaşmayı beklemiyordunuz ama biz yine de eklemek istedik. Çünkü Ashley bu kadar ünlü olan ilk büyük beden model belki de. Bu nedenle pek çok zorluğa göğüs gerdi. Onun isminin burada olmaması hepimizi üzerdi.

Marquita Pring

Marquita eğer siz de bir büyük bedensiniz üzerinize acilen bir bikin geçirmenizi sağlayacak fotoğraflara sahip.

Iskra Lawrence

Iskra da en tanınan büyük beden modellerden biri. Instagram'da fotoğraflarıyla oynamayı ve filtre kullanmayı reddeden Iskra, size kendinize iyi hissettirecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şu soğuk günlerde biraz ısınmak için: Sinema tarihinin en ikonik bikinileri