Büyük göğüslü kadınlar için 5 elbise modeli

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte çoğumuz üstümüze bir elbise geçirip evden çıkmak istiyoruz ama maalesef büyük göğüslü kadınların elbise seçimlerinde daha dikkatli olması gerekir. Eğer siz de bu problemi yaşıyorsanız büyük göğüslü kadınlar için derlediğimiz 5 elbise modeline göz atın.

30 Mayıs 2018, Çarşamba 17:07 Son Güncelleme:
A A
Kemerli elbiseler

Kemerli elbiseler

Hatlarınızı belli etmeyen elbiseler büyük göğüslerinizden dolayı sizi olduğunuzdan daha kalın gösterebilir. Bu yüzden belden bağlaması olan elbiseleri tercih edin.

Bel hattınızın ortaya çıkması göğüslerinizin gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini engelleyecektir.

Kloş elbisler

Kloş elbisler

Bu model figürünüzü dengelemek için tasarlanmıştır. Vücudunuzun üst kısmını saran ve uçlara doğru bollaşan bu model elbiseler göğüslerinizin odak noktası olmasını engelleyecektir.

V yaka elbiseler

V yaka elbiseler

Kadın vücudunu en güzel gösteren yaka kesimi olan V yaka göğsünüz ile boynunuz arasındaki alanı açık bırakarak göğüslerinizin iri gözükmesini engeller.

Anvelop elbiseler

Anvelop elbiseler

Büyük göğüslere sahip kadınlar için çok uygun bir model olan anvelop elbiselerin kalın askılara sahip ve kollu olanlarını tercih etmeniz size yardımcı olacaktır.

Belden bağlamalı olan modelleri istediğinize göre gevşetip sıkılaştırarak dekoltenizin açıklığını ayarlayabilirsiniz. İsterseniz İçlerine askılı bluzlar giyerek dekoltenizi tamamen kapatabilirsiniz de.

Düz kesim elbiseler

Düz kesim elbiseler

Bu düz, bel oyuntusu olmayan sade elbise modelinin patates çuvalı gibi görünmesini engellemek için göğsünüze oturan bir bedende alın.

Bu sade elbiseler göğüslerinizin aşırı dikkat çekmemesini sağlayacaktır.


pembenar.com

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.