Büyük iPhone, bu olabilir!

Dün ortaya çıkan 4.7 inç'lik iPhone'un ardından, 5.5 inç'lik "büyük iPhone"a ait bir kare sızdı!

16 Nisan 2014, Çarşamba 10:30
A A

Sızıntı gerçekse, çok konuşulan büyük ekranlı iPhone 6'nın gövdesiyle karşı karşıya olabiliriz.

Dün üretim kalıbı içinde görüntülenen bir iPhone 6'nın ardından, bu kez iPhone 6'nın iPhone 5S'in boyutuyla karşılaştırıldığı bir görüntüyle karşı karşıyayız. Sina Weibo'da paylaşılan resimdeki iPhone'un daha büyük olduğu doğru, ancak karenin gerçekten iPhone 6'ya ait olduğunu doğrulamak şimdilik imkansız. Yeni iPhone'lar çıkmadan önce her sene bu tür sızıntıların olması da, bu sızıntıya şüpheyle bakmamızı gerektiriyor.

Sızan kasanın ön yüzünde iPhone'da daha önce de bulunan delikler mevcut, çerçevenin ise daha ince olması dikkat çekiyor. İnternet, bir süredir 4.7 ve 5.5 inç'lik iki yeni iPhone modelinin olacağı konusunda çalkalanıyor. Sızan bu görüntüdeki iPhone gövdesi ise dünkünün aksine muhtemelen büyük olan, 5.5 inç'lik modele ait. Fotoğrafın sağ altında daha fazla gövdenin bulunduğu bir kutu da görünüyor.


Resimlerle: Bozuk iPhone'lardan ortaya çıkan sanat!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.