Büyük markalar Dünya için bir arada

Elektronik ev aleti almak istiyorsunuz ama hangisi çevreye daha fazla duyarlı bilmiyorsunuz. yeşilmarkalar.com, kozmetikten elektroniğe, tekstilden gıdaya kadar her alanda çevreci markaları bir araya getirdi

28 Şubat 2012, Salı 17:28
A A

Sürdürülebilir gelecek için, dünyanın kaynaklarını daha az tüketerek, üreten, çalışan, kazanan ve dolayısı ile kazandıran markalar artık yeşilmarkalar.com'da buluşuyor.

Yeşilmarkalar.com  ‘Tüketiciyim ama gezegenimi tüketmiyorum‘ sloganı  ile yola çıktı.

Odak Kurumsal, Türk tüketicilerin sürdürülebilir ürüne olan ilgi ve bilgilerini geliştirmek amacıyla yesilmarkalar.com’u hayata geçirdi.
Türkiye’nin ilk sürdürülebilir ürün/hizmet sanal fuarı olan yesilmarkalar.com, Odak tarafından sosyal sorumluluk çerçevesinde kurulan bilgilendirme ve bilinçlendirme sitesi olarak faaliyet gösteriyor ve satış yapılmıyor. Unilever, Toyota, Schneider, Profilo, Starbucks, Rehau gibi güçlü kurumların sürdürülebilir ve yeşil ürün ve/veya hizmetleri paylaşılıyor.

Yeşil ürün ve hizmet tüketim araştırma sonuçlarından yola çıkan site güçlü kurumların ürettiği sürdürülebilir ve yeşil  ürün ve/veya hizmetlerle ilgili tüketicilerin doğru şekilde bilgilendirilmesini sağlamayı ve yeşil  ürün ve/veya hizmete olan ilgiyi artırmayı amaçlıyor.

Siz de; ambalajdan gıdaya,  enerjiden lojistiğe,  otomotivden binaya ve kitaplara  kadar farklı sektörlerdeki sürdürülebilir ürün ve hizmetleri öğrenmek ve bilgilenmek için yeşilmarkalar.com'da yer alan tanıtım fuarını gezin. Çünkü yeşilmarkalar.com da her gün yeni ürün ve hizmetler ‘’tüketiciyim ama gezegenimi tüketmiyorum’’ sloganı ile sizi bekliyor.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.