Büyükşehir'den Düden Park'a Emekli Kahvesi

Büyükşehir'den Düden Park'a Emekli Kahvesi

Büyükşehir'den Düden Park'a Emekli Kahvesi

10 Haziran 2021, Perşembe 13:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in, emekli vatandaşların kaliteli vakit geçirebilmeleri için tüm ilçelerde hayata geçirmeyi hedeflediği Emekli Kahvesi Projesi'nin ilki için Düden Parkı içerisinde çalışma başladı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in talimatıyla yoğun emekli nüfusunun yaşadığı Muratpaşa ilçesindeki Düden Parkı içerisinde Emekli Kahvesi sosyal tesisinin inşa çalışmalarına başlandı.
DOĞAL GÜZELLİK İÇİNDE SOSYAL TESİS
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından emekli vatandaşların emeklilik süreçlerini daha iyi şartlarda yaşayabilmeleri ve kaliteli vakit geçirebilmeleri amacıyla Düden Parkı içerisinde atıl durumda olan bina 'Emekli Kahvesi' olarak düzenleniyor. Binada bakım ve tadilat işleri gerçekleştiriliyor. Vatandaşlar ferah ve nezih bir ortamda vakit geçirebileceği emekli kahvesinde keyifli sohbet edip ücretsiz çaylarını içerek, doğal güzellikler içerisinde dinlenme fırsatı bulacak.
Emekli Kahvesi'nin tüm ilçelerde vatandaşlarla buluşacağını ifade eden yetkililer, Düden Parkı ile aynı zamanda İsmet İnönü Kent Parkında da çalışmalara başlandığı belirtildi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kemer'e Halk Et Mağazası açılacak