Buz pateni pisti yeniden ihaleye çıkıyor

Buz pateni pisti yeniden ihaleye çıkıyor

Buz pateni pisti yeniden ihaleye çıkıyor

13 Temmuz 2019, Cumartesi 13:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi'nin iştiraki şirketi Falez AŞ, Teneffüs Park içinde bulunan 450 metrekarelik buz pateni pisti ve kafesi için 2'nci kez ihaleye çıkıyor. İhale 17 Temmuz Çarşamba günü şirket merkezinde gerçekleştirilecek.

Muratpaşa Belediyesi ve iştiraki şirketi Falez AŞ tarafından Çaybaşı Mahallesi'nde 16 dönüm alan üzerine kurulan Antalya'nın tek açık hava çocuk oyun dünyası Teneffüs Park içinde bulunan buz pateni pisti için 2'nci kez kiralama ihalesi düzenleniyor. Buz pateni pisti için daha önce yapılan ihalede istekli çıkmamıştı.

Kiralama ihalesi gerçekleştirilecek tesis 450 metrekarelik genişliğiyle Antalya'nın en büyüğü olma özelliğine sahip. Aynı zaman Antalya'nın tek doğal buz pistinin bulunduğu tesis, aynı anda 60 kişiye hizmet verebiliyor. İhale, paten, kask, dizlik gibi malzemelerle birlikte ve tesisin kafesini de kapsıyor. İhale, 17 Temmuz Çarşamba saat 14.00'de Falez AŞ'nin Kırcami Mahallesi'nde bulunan Mahallesi Şerife Kahraman İş Merkezi'nde yer alan merkez ofisinde gerçekleştirilecek. Yıllık 60 bin lira muhammen bedel üzerinden gerçekleştirilecek ihale için istekliler, şirket merkezinden ihale dosyasını alabilecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder