Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile çıkan haberlere isyan etti: Bir salın bizi be kardeşim!

Magazin kulislerinde ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya ile tekrar yakınlaştığı konuşuluyordu. Ulusoy, çıkan iddialara sert tepki gösterdi ve sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

08 Temmuz 2021, Perşembe 22:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz hafta oyuncu Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun düğün töreninde görüntülenmişti. Düğünde Çağatay Ulusoy'un davetliler arasında bulunan Serenay Sarıkaya ile tekrar yakınlaştığı konuşuluyordu.

Hatta Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya ile birlikte tatile çıkacağı bile kulislerde dolaşıyordu. Yakışıklı oyuncu, çıkan iddialara sert tepki gösterdi ve sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. 

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Taner Ölmez, meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile dünyaevine girdi. Daha önce Medcezir dizisinde birlikte rol aldığı ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya da bu düğüne katıldı.

Düğün töreninde bir araya gelen Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın aşklarının tekrar alevlendiği iddia edilmişti. Aşıkların tekrar bir araya geldiği ve ilişkilerinin kaldığı yerden devam ettiği iddiaları kulislerde dolanırken ortaya başka bir iddia daha atıldı.

Ortaya atılan son iddia ise ünlü ikilinin, barıştığı ve birlikte tatil yapacağı oldu. Bu iddialara daha fazla sessiz kalamayan Çağatay Ulusoy, bir mesaj yayınladı.

"SALIN BİZİ BE KARDEŞİM"

"SALIN BİZİ BE KARDEŞİM"

Çıkan haberleri yalanlayan Çağatay Ulusoy, "Neredeyse 5 yıldır gayet güzel giden bir ilişkim varken, her sene bugünkü gibi yapılan yalan haberleri ısıtıp ısıyıp veriyorsunuz, bir de kendinizden eminmiş gibi bir tarz sergileyip algı yönetimi çabanız yok mu?! Çok üzücü...Gayeniz nedir? Anlamıyorum bir salın bizi be kardeşim..." ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lerzan Mutlu formda vücuduyla adeta genç kızlara taş çıkardı