Çağla Şıkel'den şaşırtan Alişan açıklaması!

Alişan'ın 29 Nisan'da nişanlanıp Kasım'da evleneceğini açıklayan Çağla Şıkel, ''Neden böyle yalnız diye anlam veremiyorduk, büyü mü var üzerinde diyorduk. Allah'ın mucizesi. Şok üstüne şok yaşadım'' dedi

05 Haziran 2017, Pazartesi 10:46
A A

Çağla Şıkel yakın arkadaşı Alişan'ın evlenme kararına şaşırdığını anlattı.

Her şeyin çok hızlı geliştiğini belirten Çağla Şıkel, ''Bu tatlı, yumuşak, güzel bir görücü usulü oldu ve o anda elektrikler tutunca yolları birleşti. Eda'yla tanıştım.

'ŞOK ÜSTÜNE ŞOK YAŞADIM'

'ŞOK ÜSTÜNE ŞOK YAŞADIM'

'29 Nisan'da müsait misin? Nişana gidiyoruz' dediler. Şok üstüne şok yaşadım. Çok mutlu oluyorum onun adına. Kasım'da düğünümüz var'' şeklinde konuştu.

Alişan'ın evlenmesini mucize olarak gördüklerini ve üstünde büyü olabileceğini düşündüklerini belirten Çağla Şıkel, ''Mucizeler varmış gerçekten. Alişan da inanmıyordu.

Allah’ın mucizesi. Umutsuz vaka olması için hiçbir sebep yok aslında, anlam veremiyorduk. Büyü mü var üstünde diyorduk. Çok talibi vardı. Sürekli onunla evlenmek isteyen kızlar olunca bu sefer evlilikten uzaklaşmaya başlamıştı''  dedi.

EDA EROL VE ALİŞAN NASIL TANIŞTI?

EDA EROL VE ALİŞAN NASIL TANIŞTI?

Sunucu Esra Erol kız kardeşi Eda Erol ve Alişan'ın tanışma hikayesini şöyle anlamıştı:

Aslında 4-5 yıllık bir geçmişi var bu mevzunun. Alişan programıma geldiğinde görmüştü Eda'yı. 'Tanıştırsana bizi' dediğinde, tanıştırırım, ama sana güvenmiyorum demiştim ona.

Ece Erken’in oğlunun doğum gününde Alişan da vardı. 'Yalancısın sen. Hani kız kardeşinle tanıştıracaktın beni' dediğinde de tanıştıracağımı söyledim. Alişan, 'Bu sözünün üstünden de 4-5 yıl geçer. Evlenmek istiyorum, ciddiyim' deyince, tanıştırırım, ama gezeyim tozayım dersen, olmaz. Gerçekten ciddiysen tanıştırırım dedim. Bu kez ciddi olduğunu söyleyince tanıştırdım.''

Esra Erol'un kardeşi, Alişan'ın sevgilisi Eda Erol kimdir? haberi için tıklayınız.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.