Çağla Şıkel'den dört aylık Çeşme tatiline 250 bin TL!

Bodrum ve Çağla Şıkel yazın ayrılmaz ikililerinden... Ancak ünlü manken, bu yazı çocukları ve ailesiyle birlikte İzmir Çeşme’de geçirecek. Burada büyük bir ev tutan Şıkel, 2021 tatili için kesenin ağzını açtı.

16 Haziran 2021, Çarşamba 14:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bodrum’un gediklilerinden Çağla Şıkel, bu yaz koronavirüs pandemisi nedeniyle Çeşme’den ev tuttu. Çocukları, annesi, teyzesi ve kuzenleriyle tatil yapan ünlü manken ve sunucu, dört aylığına tuttuğu eve 250 bin TL ödedi.


Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberi şöyle: 

"Bodrum ve Çağla Şıkel yazın ayrılmaz ikililerinden... Yıllardır her yaz Bodrum’da çalıştığım için rahatlıkla şunu iddia edebilirim; ünlü modelin Bodrum’a inişiyle sezon başlar! Ta ki bu yıla kadar...

Çağla Şıkel, bu yazı çocukları ve ailesiyle Çeşme’de geçirmeye karar vermiş. Bodrum’da kendi evi olmasına rağmen neden böyle bir karar verdiğini merak ettiğimden araştırdım...

Bu yaz büyük bir aile tatili planladıklarını öğrendiğim Şıkel, çocukları, kuzenleri, annesi, teyzesi, yeğeni derken bayağı kalabalık bir kadroyla tatile çıkmış...


Bodrum’daki ev küçük olduğundan orada rahat edemeyeceğini düşünen aile, bu nedenle Çeşme’den büyük bir ev tutmaya karar vermiş...


Hafta başı tatile start veren ve bol bol paylaşım yapan Çağla Şıkel, öğrendiğime göre evi dört aylığına kiralamış ve 250 bin TL ödemiş."


'TEN RENGİMİ AÇTIRMADIM'

'TEN RENGİMİ AÇTIRMADIM'

Dört mevsim bronz teniyle bilinen Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, artık güneşe veda ettiğini söylemişti. İki çocuk annesi manken, ten rengine açtırdığı iddialarına da açıklık getirmişti.


"Yıllarca güneşlendim. Yandığım zaman iyi ve güzel görüntüğümü düşünüyordum. Güneşin ağır hasarlar verdiğini bilmiyordum. Yıllar sonra bunun bedelini lekelerimizle ödüyoruz..."


"Eskiden nisandan eylüle kadar bulduğum her güneşe yatıyordum. Sonra aralık gibi tenimin rengi açılmaya başlayınca Dubai’ye gidiyordum. Marta kadar idare ediyordu. Sürekli koyu renkliydim, bazen zift rengindeydim..."


"Şimdi bana 'teninin rengini mi açtırdın?' diyorlar. Çocuklarımla ilgilenirken eskisi gibi güneşlenememeye başladım. Kendimi böyle de iyi hissettiğimi fark ettim. Şimdi 50 faktör koruma kullanıyorum. Olsa 200 faktör kullanacağım. Kimi zaman uzun kollu mayo giyiyorum yanmamak için. Kimi zaman tişörtle giriyorum denize, havuza. Tatlı bir kahverengiyim artık."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kalp krizi mi geçirdi? İşte ilk açıklama