Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'nın sevgilisini tiye aldı

Oyuncu Çağlar Ertuğrul, Bali'de bir adadan başka bir adaya gitmek için ek sefer koydurtarak uçak kaldırtan Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'dan ilginç bir istekte bulundu.

27 Nisan 2021, Salı 09:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve sekiz yaşındaki kızı Melisa’yla birlikte gittiği Bali'deki tatilini geçtiğimiz günlerde bitirmişti. Dünyaca ünlü turizm merkezinde tatilin keyfini çıkaran 30 yaşındaki fenomen, Instagram hesabından paylaştığı bikinili pozlarıyla dikkat çekmişti.


'TÜM UÇAĞI REZERVE ETTİ'

'TÜM UÇAĞI REZERVE ETTİ'

Subaşı, kendisi ve kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için Mısırlı milyarder sevgilisinin özel jet bulamayınca bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alıp uçak kapattığını söylemişti.


Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlarına "Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti" notunu düşmüştü.


'HER ZAMAN EN İYİSİNİ HAK ETTİĞİMİ BİLİYORDUM'

'HER ZAMAN EN İYİSİNİ HAK ETTİĞİMİ BİLİYORDUM'

Hakkında çok sayıda tweet atılan Şeyma Subaşı, kendisine yönelik eleştirilere; "Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Çok değerliyim, çok özelim ama her şeyden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. İyi bir insan olmamı tavsiye ettiler. Tanrı bana en iyisini verdi. Seni çok seviyorum Meedo! 'Harika bir adam nasıl olmalı?' diye bir kitap yazmalısın" sözleriyle yanıt vermişti.

Mohammed Alsaloussi, sevgilisinin fotoğrafının altına verdiği yanıtla olay olmuştu:

Normalde hiç yorum yapmam ama bu sefer seni herkesten daha iyi tanıdığımı söylemeliyim ve sen gerçekten tanıştığım en tatlı, en kibar, sevgi dolu insansın ve bu yüzden seni seviyorum. Bunu aşktan kör olduğum için söylemiyorum. Bunu söylüyorum çünkü seninle sevildiğimi ve takdir edildiğimi hissediyorum. Seninle her şeyi her zamankinden daha net görüyorum.


'KATRİLYARDER SEVGİLİDEN RİCA ETSEK...'

'KATRİLYARDER SEVGİLİDEN RİCA ETSEK...'

Çağlar Ertuğrul, sosyal medya fenomeni ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Mohammed Alsaloussi'dan dikkat çeken bir istekte bulundu.

Ünlü oyuncu, "Katrilyarder Mısırlı sevgiliden rica etsek, sinema salonu kapatır mı? Yeni 'Mortal Kombat'ı büyük perdede izlemek istiyorum" sözleriyle, Subaşı ve sevgilisini tiye aldı.

'YANLIŞLIKLA BİRİNİN KAPATTIĞI VAPURA BİNDİM'

'YANLIŞLIKLA BİRİNİN KAPATTIĞI VAPURA BİNDİM'

Şeyma Subaşı'nın gündem 'uçak kapatma' olan açıklamasıyla ilgili oyuncu Şebnem Bozoklu’dan esprili bir paylaşım gelmişti.

Bindiği vapuru boş gören Şebnem Bozoklu, bu fırsatı kaçırmamış ve hemen Şeyma Subaşı’nın boş yolcu uçağı paylaşımını ti'ye alan bir mesaj yayınlamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Almeda Abazi: Daha ne kilosu? Az kaldı doğuracağım