Çağlar Ertuğrul'un Şeyma Subaşı cevabı şaşırttı

Geçen ay Bali'de bir adadan başka bir adaya gitmek için ek sefer koydurtarak uçak kaldırtan Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'a göndermede bulunduğu haberleriyle çok konuşulan Çağlar Ertuğrul'dan dikkat çeken bir açıklama geldi.

26 Mayıs 2021, Çarşamba 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TRT 1'de ekranlara gelen 'Teşkilat' dizisinin başrol oyuncularından Çağlar Ertuğrul, önceki gün sevgilisi Kayla ile Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi.

33 yaşındaki oyuncu, "Seyircinin desteği çok hoşumuza gidiyor. Diziye olan ilgi çok güzel. Çekimler için yarın Ankara'ya döneceğim" dedi.


'KATRİLYARDER MISIRLI SEVGİLİ...'

'KATRİLYARDER MISIRLI SEVGİLİ...'

Ünlü oyuncu, "Katrilyarder Mısırlı sevgiliden rica etsek, sinema salonu kapatır mı? Yeni 'Mortal Kombat'ı büyük perdede izlemek istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.


Ertuğrul, "Sosyal medya hesabınızdan Şeyma Subaşı ve Mısırlı sevgilisine yaptığınız gönderme gündem oldu. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?" sorusuna cevap verdi.

Çağlar Ertuğrul, "Ben ona gönderme yapmadım. Ben sadece 'Mortal Combat'ı izlemek istediğimi belirttim" açıklamasını yaptı.


ÖZEL JET BULAMAYINCA TÜM BİLETLERİ ALDI

ÖZEL JET BULAMAYINCA TÜM BİLETLERİ ALDI

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz haftalarda Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve sekiz yaşındaki kızı Melisa’yla birlikte gittiği Bali tatiliyle gündem olmuştu.


30 yaşındaki fenomen, kendisi ve kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için Mısırlı milyarder sevgilisinin özel jet bulamayınca bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alıp uçak kapattığını söylemişti.


Subaşı, sosyal medya hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlarına "Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti" notunu düşmüştü.


Hakkında çok sayıda tweet atılan Şeyma Subaşı, kendisine yönelik eleştirilere; "Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Çok değerliyim, çok özelim ama her şeyden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. İyi bir insan olmamı tavsiye ettiler. Tanrı bana en iyisini verdi. Seni çok seviyorum Meedo! 'Harika bir adam nasıl olmalı?' diye bir kitap yazmalısın" sözleriyle yanıt vermişti.


Mohammed Alsaloussi, sevgilisinin fotoğrafının altına verdiği yanıtla olay olmuştu: Normalde hiç yorum yapmam ama bu sefer seni herkesten daha iyi tanıdığımı söylemeliyim ve sen gerçekten tanıştığım en tatlı, en kibar, sevgi dolu insansın ve bu yüzden seni seviyorum. Bunu aşktan kör olduğum için söylemiyorum. Bunu söylüyorum çünkü seninle sevildiğimi ve takdir edildiğimi hissediyorum. Seninle her şeyi her zamankinden daha net görüyorum.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin tatil alışverişi