Çağrı Atakan sevgilisi Eda Taşpınar’a laf atan gençleri dövdü!

Eda Taşpınar, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Çağrı Atakan ile Ortaköy'de bir gece kulübüne gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde alkollü bir grup Eda Taşpınar'a laf attı. Çağrı Atakan, laf atan gençleri dövdü.

08 Ekim 2020, Perşembe 14:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un, "Laf Atanları Sevgilisi Susturdu" başlıklı yazısı şöyle:

Sosyetik güzel Eda Taşpınar'ın, oyuncu Çağrı Atakan ile yaz ortası Alaçatı'da başlayan sürpriz aşkı İstanbul'da mutlu mesut devam ediyor.


Daha önceki sevgilisini darp ettiği ortaya çıkan, hakkında 'yaralama, tehdit ve hakaret' suçlarından iki ayrı dava açılan Atakan'ın, bu kez sevgilisi için şiddete başvurduğunu duydum!

Aşıklar, geçenlerde Ortaköy'deki bir gece kulübüne gitmiş. Mekanda bulunan bir grup erkek, alkolün dozunu kaçırıp Eda Taşpınar'a laf atınca Çağrı Atakan çılgına dönmüş.

Kick boks yaptığını öğrendiğim Atakan, güvenliğe şikayet etmek yerine tacizcilerin cezasını kendisi kesmiş ve onları bir güzel dövmüş.

Neye uğradığını şaşıran tacizciler, koşar adım mekanı terk etmiş. Anlaşılan aylar sonra sürpriz bir aşka yelken açan Eda Taşpınar'ın, sadece bir sevgili değil aynı zamanda bir koruması da olmuş!

Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde şiddet haberleriyle gündemdeydi. Atakan’ın, Taşpınar’ı dövdüğü öne sürülmüştü. Sosyetik güzel, iddialar üzerine, “Bu haberlere sadece gülüyorum. Çok saçma. Çıkan haberleri masal okur gibi okuyoruz” açıklamasını yapmıştı.

Eda Taşpınar'ın sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımların gündem olduğu hatırlatılan Çağrı Atakan, fotoğrafları kıskanmadığını belirterek, "Gayet sanatsal buluyorum, işiyle alakalı şeyler. Life time yapıyor, bir problem yok benim için" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Wilma Elles, insanları sinir etti, sevildi