Çağrı Tortop ile Tanja Dukiç'in duruşması ertelendi

Organizatör ve yönetmen Çağrı Tortop’un (44), Ortaköy’de geçen yıl beraber yaşadıkları evde Sırp model Tanja Dukiç’i (25) darp edip odaya kilitlediği iddiasıyla yargılandığı davanın yeni duruşması görüldü. Duruşmaya Çağrı Tortop ile şikâyetçi Tanja Dukiç katılmadı.

19 Eylül 2020, Cumartesi 14:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul 8’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya “cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçundan 2 yıldan 7 yıla kadar hapsi istenen Çağrı Tortop ile şikâyetçi Tanja Dukiç katılmadı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, 2 Haziran 2019’da Çağrı Tortop ve Tanja Dukiç arasında kıskançlık nedeniyle tartışma çıktığı belirtildi. Tortop’un elleriyle vurmak suretiyle Dukiç’i yaraladığı, bıçak ile tehdit ederek odaya kilitlediği öne sürüldü.


Hürriyet'ten Ayşegül Usta'nın haberine göre; suçlamaları kabul etmeyen Çağrı Tortop’un avukatı, Tanja Dukiç’in psikolojik rahatsızlığı olduğunu iddia etti. Mahkeme, olay saatine ilişkin çevre işyeri ve apartmanlarda kamera görüntülerinin bulunup bulunmadığının araştırılması için duruşmayı erteledi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İşte Celil Nalçakan'ın yeni sevgilisi