Çakma prens paraya para demiyor

Galler’de yaşayan emlakçı Rhys Whittock’u (35) çevresindeki herkes İngiliz Prens Harry’ye (34) benzetiyordu. Bu benzerliği kazanca çevirmek isteyen genç adam kendine Meghan Markle benzeri de bulunca epey para kazandı...

01 Ocak 2019, Salı 11:41 Son Güncelleme:
A A
posta.com.tr

posta.com.tr

Galler’de yaşayan emlakçı Rhys Whittock’u (35) çevresindeki herkes İngiliz Prens Harry’ye (34) benzetiyordu. Yakınlarının yüreklendirmesiyle 6 yıl önce yetenek ajanslarına başvurdu. Ancak hiçbiri geri dönmedi. 

Ta ki Harry’nin 2017 Kasım’da Meghan Markle ile nişanlanmasına kadar. Harry’nin popülaritesi dünya çapında katlandı. Whittock, birçok ajanstan teklif almaya başladı. 

SAATİ 6 BİN 700 TL

SAATİ 6 BİN 700 TL

Talep o kadar yoğunlaştı ki; Harry’ye benzerliği meslek edindi. Dünyanın dört bir yanından milyarder partilerine, açılışlara, lüks eğlencelere davet edilir oldu. Saatte 1000 sterlin (6 bin 700 TL) kazanan Whittock, 1 yılda sayısız ülke gezdi. 

Bu ün onu İngiltere gazetelerinde de haber konusu yaptı.

Kendisine "theprinceharrylookalike" (Prens Harry'nin Benzeri) adında bir de Instagram sayfası açan genç adam bu eğlenceli mesleği yaparken çektirdiği fotoğrafları bu hesap üzerinden tüm dünyayla paylaşmaya başladı.

Whittock’a, 6 farklı Düşes Meghan benzeri eşlik ediyor. ‘Çakma Prens Harry ve Meghan’dan, davetlere düğün kıyafetleri içinde gelmeleri isteniyor.

Prens Harry ve Maghan Markle'ın basına veridği pozları taklit ederek fotoğraflar çektiren çift oldukça eğlenceli zaman geçiriyor.

Rhys Whittock'un aynı zamanda bir çakma ağabeyi Prens William ve babaannesi Kraliçe Elizabeth de mevcut.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi